e
sv

Yemeksepeti ve Getir İndirim Kodları (Mart 2022)

64 Okunma
avatar

Tombik

 • e0

  Mutlu

 • e0

  Eğlenmiş

 • e0

  Şaşırmış

 • e0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

Teknolojinin son yıllarda gelişmesi ve herkes tarafından benimsenmesi ile birlikte dijital çağ hayatımıza entegre olmaya devam ediyor. Özellikle dünyayı etrafına saran korona virüs pandemisi ile birlikte insanlar karantina süreçlerini evlerinde geçirmek zorunda kaldılar. Bu süreçte ise birçok internet girişimi hayatımıza girerken insanlar kısa süre içerisinde bu teknolojiye adapte oldular. Özellikle karantina döneminde insanların evlerinden çıkmak istememesi ve sağlık problemleri nedeniyle evde kaldığı süreçlerde market ve yemek siparişlerinde ciddi derecede artış oldu.

Yemeksepeti’nin yıllardır verdiği hizmetler pandemi sürecinde hızlı bir şekilde artarken aynı dönemde Getir uygulamasıda Türkiye’nin birçok bölgesinde hızlı aksiyon alınarak depolar kuruldu. Bu sayede insanlar market alışverişlerini dışarı çıkmadan evlerinden sipariş vererek evlerine gelmesini sağladılar. Pandemi sürecinde patlama yaşayan Getir uygulaması kısa süre içerisinde milyonlarca kullanıcıya erişirken şirket büyüyerek İngiltere, Hollanda vb. birçok Avrupa ülkesinde de girişimlerini arttırdı. Getir’in Trendyol ile birlikte aldığı ivme ile birlikte dünyanın en büyük şirketleri arasında yer almasını sağladı.

Yemeksepeti ve Getir uygulamaları ise yeni üye sayısını arttırmak ve kullanıcıların uygulama üzerinde ki sürekliliğini sağlamak adına indirim kodları hazırlıyor. Bu indirim kodları ile birlikte kullanıcılar indirimli ürünler satın alabiliyor. Üstelik yeni kullanıcılar için hazırlanan indirimler daha fazla olurken, yeni kullanıcıların uygulamada ki aktifliklerine göre kupon kodlarının sayısı da artıyor.

Getir ve Yemeksepeti arasında yaşanan rekabet ise en çok tüketiciye yansıdı. Şirketler reklam bütçelerinin çoğunu direkt olarak insanlara ayırıyor. Bu sayede kullanıcılar uygulama üzerinde ki alışkanlıklarını arttırıyor ve artık en ufak ihtiyaçlarında online ortamlar üzerinden sipariş verebiliyorlar. Peki Yemeksepeti ve Getir şirketlerinin Mart ayında ki indirimleri – indirim kodları nereden paylaşılıyor? İşte detaylar içeriğin devamında yer alıyor.

Getir Market Siparişlerinde 20TL İndirim

Getir insanların alışkanlarını arttırabilmek adına indirimlerine devam ediyor. Bu indirimler kapsamında Mart ayında kullanıcılara 20 TL indirim tanımlandı. Üyelerin alışveriş geçmişlerine göre bu indirim tutarı ise artabiliyor. Kampanyalar bölümünden hızlı bir şekilde 20₺ indiriminizi alabilirsiniz.

Getir Yemek Siparişlerinde 15TL İndirim

Getir’de yemek siparişleri için 30TL ve üzeri siparişlerde 15TL indirim bulunuyor. Bu indirimler kapsamında 25TL sepete 15TL, 30TL sepete 15TL ve 40TL sepete 25TL gibi tutarlar ödeniyor.

Yemeksepeti Yeni Kullanıcılara Özel %50 İndirim

Türkiye’nin online yemek siparişleri için kullandığı Yemeksepeti uygulamasında yeni kullanıcılara özel indirimler bulunuyor. Bu indirimler kapsamında ise Yemeksepeti’ne daha önce üye olmamış kişiler için telefon doğrulaması yaparak Mart ayında “ENFES30” kodu ile sepet tutarında %50 indirim kazanabilirsiniz.

Yeni kullanıcı olmayan kişiler ise yeni hesap oluşturarak daha önce Yemeksepeti’ne eklenmemiş telefon numarası ile birlikte indirim kazanabilirsiniz. Sepette “Kupon” kısmında “ENFES30” kodunu kullanmanız %50 indirim kazanmanız için yeterli olacaktır.

etiketlerETİKETLER
Üzgünüm, bu içerik için hiç etiket bulunmuyor.

Sıradaki içerik:

Yemeksepeti ve Getir İndirim Kodları (Mart 2022)