e
sv

Vampir Temalı V Rising Erken Erişime Girdi!

8 Okunma
avatar

Tombik

 • e0

  Mutlu

 • e0

  Eğlenmiş

 • e0

  Şaşırmış

 • e0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

Stunlock Studios ismini hatırlayanınız var mı? Sizi bilmiyorum lakin ben, MOBA çılgınlığında hayli keyifli bulduğum Battlerite ile tanışmıştım İsveçli stüdyo ile. Akabinde kendimi bir latife üzere Battlerite Royale isimli farklı battle royale oyunun içerisinde buldum. Hayli keyifli oynanışlar sunan bu ikili, Stunlock grubu ile bağımı güçlendirdi diyebilirim. Bu sebeple yeni oyunları olan V Rising’i merakla bekliyordum.

Vampir temasını işleyen V Rising, temelinde hayatta kalma mekanikleri ve üs inşası bulunduruyor. Steam erken erişim sistemine giriş yapan oyun, dün itibariyle beklenen ilgiyi çekmiş durumda. Şimdiden Steam’in en çok oynanan 20 oyunu ortasına girmeyi başaran V Rising, 24 saatte 46.000’den fazla eş vakitli oyuncuya konut sahipliği yaptı.

Satırları yazdığım esnada 30.000’den fazla kişinin oynadığı V Rising, PvP ve PvE modları ile dikkat çekecek. Vampir olarak hayatta kalmaya çalışacağınız oyun, birtakım noktalarda geçtiğimiz yılın hiti Valheim’ı andırıyor. Oyunun yalnızca 32 TL’ye alınabileceğini de not edelim.

Bakalım V Rising, Valheim’ın muvaffakiyetini yakalayabilecek mi?

etiketlerETİKETLER
Üzgünüm, bu içerik için hiç etiket bulunmuyor.

Sıradaki içerik:

Vampir Temalı V Rising Erken Erişime Girdi!