e
sv

Ünlü yatırımcı: Bitcoin’in fiyatının düşmesi, güçlü olmak için düzgün bir haber!

5 Okunma
avatar

Tombik

 • e0

  Mutlu

 • e0

  Eğlenmiş

 • e0

  Şaşırmış

 • e0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

Bitcoin, birçok uzman ve yatırımcının Bitcoin’in bir sonraki nereye gideceği konusunda belgisiz olduğu çalkantılı bir pazarda 30.000 doları tekrar ele geçirirken, önde gelen bir yatırımcı daha fazla Bitcoin satın almakla ilgileniyor, lakin sadece belli bir fiyat düzeyinde.

Ünlü yatırımcı: Bitcoin’in fiyatının düşmesi, güçlü olmak için yeterli bir haber!

Ferdî finans kitabı ‘Rich Dad, Poor Dad’ muharriri Robert Kiyosaki, kripto piyasasındaki mevcut durum hakkındaki niyetlerini tartışmak için 12 Mayıs’ta Twitter’a gitti. Bir Bitcoin savunucusu olan Kiyosaki, kripto para ünitesini enflasyona karşı bir korunma olarak görüyor ve tıpkı vakitte merkezi olmayan özellikleri için ona bedel veriyor.

Finans muharriri, Bitcoin’in fiyatının düştüğünün uygun bir haber olduğunu ve Bitcoin’in başlangıçta 20.000 dolara düştükten sonra tabana vurmasını beklediği 17.000 dolar civarındaki düşüşü satın almak için beklemeye hazır olduğunu şu tabirlerle belirtti;

“BITCOIN ÇIKIŞI. Kusursuz haber. Evvelki Tweetlerde belirtildiği üzere Bitcoin’in 20k’ya düşmesini bekliyorum. Akabinde, 17 bin dolar olabilecek taban testi bekleyecek. Tabanın içeride olduğunu öğrendiğimde kamyonu yedeklerim. Kazalar varlıklı olmak için en güzel vakitlerdir.”

Kiyosaki, “çöküşlerin güçlü olmak için en güzel zaman” olduğunu vurgulayarak Bitcoin’in kazadan sonra toparlanmasını bekliyor.

Kiyosaki, Bitcoin’in kazanacağını söylüyor

Haftanın başlarında, neden “Bitcoin’in kazanacağına zira Amerika’nın 3 yardakçı tarafından yönetildiğine” inandığını açıkladı ve devam etti; Lider Joe Biden’in üç yardakçıdan birincisi olduğunu ekledi. İkinci yardakçı Hazine Bakanı Janet Yellen ve üçüncü yardakçı Federal Rezerv Lideri Jerome Powell’dır. Tanınmış müellif, “3 Stooge’a değil Bitcoin’e güveniyorum” dedi.

Kiyosaki’nin Biden idaresine, Wall Street’e ve Federal Rezerv’e yönelik eleştirisi, bu cins yorumları birinci sefer yapmıyor. Uzun müddettir yatırımcılara Bitcoin satın almalarını tavsiye ediyor.

Sıradaki içerik:

Ünlü yatırımcı: Bitcoin’in fiyatının düşmesi, güçlü olmak için düzgün bir haber!