e
sv

Ubisoft, Avatar ve Skull & Bones İçin Çıkış Tarihi Aralığı Verdi

9 Okunma
avatar

Tombik

 • e0

  Mutlu

 • e0

  Eğlenmiş

 • e0

  Şaşırmış

 • e0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

Ubisoft, yayınladığı mali yıl raporunda önümüzdeki periyot çıkacak olan oyunlara da değindi ve böylelikle çeşitli isimler için çıkış tarihi aralığını öğrenmiş olduk.

Buna nazaran Avatar: Frontiers of Pandora, Skull & Bones ve Mario + Rabbids: Sparks of Hope, gelecek mali yıl içerisinde çıkacak. Yani bu üç oyunu da 31 Mart 2023 tarihinden evvel göreceğiz.

Fakat CFO Frédérick Duguet bunun üzerine yaptığı açıklamada her üç oyunun da mali yılın ikinci yarısında çıkacağını açıkladı, bu da 1 Ekim 2022’den sonrasına denk geliyor. Yani her üç oyunun da çıkışı 1 Ekim 2022 – 31 Mart 2023 ortasında olacak.

Bu bilgiye daha evvelden elimizde olan bir başka bilgiyi ekleyelim artık de. Ubisoft Avatar: Frontiers of Pandora ve Mario + Rabbids: Sparks of Hope’un 2022 takvim yılı içerisinde çıkacağını açıklamıştı. Şayet bu planda bir sapma olmadıysa o vakit her iki oyun da yılın son üç ayı içinde çıkacak demektir.

James Cameron’s Avatar: The Way of Water sinemasının vizyon tarihinin 16 Aralık 2022 olduğunu düşünürsek oyunun da bu periyotta çıkış yapma ihtimali çok yüksek.

etiketlerETİKETLER

Sıradaki içerik:

Ubisoft, Avatar ve Skull & Bones İçin Çıkış Tarihi Aralığı Verdi