e
sv

Trendyol İndirim Kodları ve Kuponları (Mart 2022)

71 Okunma
avatar

Tombik

 • e0

  Mutlu

 • e0

  Eğlenmiş

 • e0

  Şaşırmış

 • e0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

Dijital dünyanın gelişmesi ile birlikte e-ticarete olan ilgi ve güvenin artması beraberinde birçok kuruluşunda açılmasını sağladı. İnsanlar gelişen teknoloji ile birlikte artık 7/24 açık mağazalarını online ortamlarda aktif hale getirirken bu alanda pandemi döneminde yaşadığı yükseliş ile yıllardır Türkiye’nin en büyük sanal pazaryerlerinden birisi olan Trendyol’da sürekli olarak güncel indirim kodları ve kuponları yayınlanmaktadır.

Trendyol elde ettiği marka değeri ile birlikte Türkiye’nin bir numaralı e-ticaret alışveriş sitelerinden birisi haline gelirken, değerine değer katmak için kullanıcılarına sürekli olarak indirim kodları ve kuponları sağlıyor. Yeni üyelere, sürekli alışveriş yapanlara ve daha önce yaptıkları alışverişlerde iyi bir deneyim yaşayamayan herkese indirim kodları verilmekte.

Trendyol yaptığı kampanyalar ve indirimler ile müşterilerin dikkatini çekmektedir. Öyle olacak ki 11.11 günlerinde ve Kara Cuma etkinliklerinde ki reklam başarısı ile 7’den 70’e herkes tarafından bilinirlik sağlamıştır. Trendyol indirim kodları ve kuponları Mart ayı indirimleri içeriğimizin devamında yer alıyor.

Trendyol %50 İndirimli Yemek Kodu

Trendyol alışveriş deneyimini arttırmasının ardından hem market hem de yemek kategorileri ile pazaryeri alanında genişlemeye devam ediyor. Pandemi döneminde artan Yemeksepeti ve Getir gibi uygulamaların yükselişi Trendyol’a da yansıdı. Trendyol gıda sektörüne de giriş yaparken bu sayede kullanıcılar da %50 indirimli bir şekilde alışverişlerini gerçekleştirebilir hale geldi. İşte Mart ayı Trendyol %50 indirimli yemek kodları içeriğimizin devamında..

Trendyol Yemek’te %50’ye varan indirimden yararlanmak için ilk kez sipariş vermek yeterli. Kupon koduna ihtiyaç duymadan maksimum 25 TL indirim kazanabilirsiniz.

Trendyol 150TL Cüzdan Kuponu

Trendyol, Türkiye’de ilk kez Yemeksepeti tarafından geliştirilen Cüzdan hesaplarını da aktif hale getirdi. Kullanıcıların iade işlemlerinde, sipariş öncesi Cüzdan’a para yükleme işlemlerinde kullanabilecekleri Trendyol Cüzdanım eklentisini uygulamaya ekledi. Uygulama içerisinde kullanıcılar sipariş iade ve iptallerinde direkt olarak Cüzdan hesaplarına paralarını çekebiliyorlar. Bu sayede Trendyol bünyesinde kalan paralar ile sonrasında tekrar alışveriş yapma imkanı doğuyor. Trendyol bu kullanımı arttırmak için indirim kuponları veriyor. İşte Mart ayı indirim kuponu..

*Kampanya 8 Mart’tan itibaren geçerli olacaktır.

Trendyol’da takip ettiğiniz satıcaları, beğendiğiniz ürünleri ve koleksiyonları paylaşarak 75 TL Trendyol cüzdan kuponu kazanabilirsiniz. Trendyol’un sunduğu cüzdan kupon kampanyasını iki kez tekrarlayarak Trendyol’dan 150 TL indirimle alışveriş yapabileceğiniz 150 TL’lik Trendyol cüzdan indirim kodu kazanacaksınız.

Trendyol 40TL İndirim Kuponu

Trendyol’un Mart ayına özel belirlediği kuponlardan birisi de Ev kategorisinde ki indirimleridir. Ev kategorisinde ki 150TL üzeri ve alışverişlerde kullanıcıların kullanabilecekleri indirim kodu aşağıda yer alıyor.

“EV40”

Trendyol’un Mart ayı boyunca seçtiği ürünler için geçerli olan kupon kodu “EV40” olarak tanımlandı. Bu kupon kodu ile 150 TL ve üzeri tüm alışverişlerde 40 TL indirim sağlar.

etiketlerETİKETLER
Üzgünüm, bu içerik için hiç etiket bulunmuyor.

Sıradaki içerik:

Trendyol İndirim Kodları ve Kuponları (Mart 2022)