e
sv

Taylan Antalyalı: Futbolu Galatasaray’da bırakmak istiyorum

5 Okunma
avatar

Tombik

 • e0

  Mutlu

 • e0

  Eğlenmiş

 • e0

  Şaşırmış

 • e0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

Galatasaray’ın orta saha oyuncusu Taylan Antalyalı, Türkiye gazetesine değerlendirmelerde bulundu.

Taylan Antalyalı, ifadelerini kullandı.

“İlk sırada olmak zorundayız”

Galatasaray’da ağırlığı olduğundan bahseden Taylan, “Çok emek harcıyoruz ve karşılığını almak istiyoruz. Galatasaray’ın ikinciliği başarısızlıktır. Eğer sarı-kırmızılı formayı giyiyorsanız hem şampiyon olmak hem de her kulvarda ilk sırada olmak zorundasınız.” dedi.

“Galatasaray’da futbolu bırakmak istiyorum”

Geleceğe yönelik hedeflerinden de bahseden tecrübeli oyuncu, “G.Saray formasıyla sahaya çıktığım her maç benim için unutulmaz. 100. maçımda hepsi gözümün önünden geçti. Kendi kendime ‘hangisi en unutulmazdı’ diye düşündüm. Sahaya parçalıyla çıktığım her anın unutulmaz olduğunu anladım. Çünkü G.Saray benim hayalimdi. Nasip olur mu bilmiyorum ama hedefimde futbolu Galatasaray’da bu forma altında bırakmak var.” şeklinde konuştu.

“Fatih Terim’in ayrılığı beni çok üzdü”

Fatih Terim’e övgüler yağdıran Antalyalı, “Beni Galatasaray’a Fatih Hoca (Terim) getirdi. Onunla 2,5 sezon çalışma şansım oldu. Bütün Galatasaraylılar gibi benim gözümde de Fatih Terim’in yeri çok farklı. Onunla konuşmak, bir şeyler öğrenmek çok özel. Benim gelişimimde büyük katkısı var. Ayrılığı beni çok üzdü. Sayın Torrent de saha içinde ve dışında da bana çok destek oldu. Benim futbol görüşümle alakalı inanılmaz katkı sağladı.” diyerek sözlerini noktaladı.

etiketlerETİKETLER

Sıradaki içerik:

Taylan Antalyalı: Futbolu Galatasaray’da bırakmak istiyorum