e
sv

Taika Waititi, MCU’nun Yeni Zeus’u Russell Crowe’dan Övgüyle Bahsetti

13 Okunma
avatar

Tombik

 • e0

  Mutlu

 • e0

  Eğlenmiş

 • e0

  Şaşırmış

 • e0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

Marvel Sinematik Evreni’nin sıradaki sineması Thor: Love and Thunder tam manasıyla bir yıldızlar geçidine sahne olacak. Başrol Chris Hemsworth’ün yanı sıra Natalie Portman’ın canlandırdığı Jane Foster karakteri de Mighty Thor olarak şaşalı bir geri dönüşe hazırlanıyor. Sinemada ayrıyeten Gorr, The God Butcher olarak Christian Bale’i ve Zeus olarak Russell Crowe’u da birinci defa MCU bünyesinde izleyeceğiz. Sinemadan ayrıyeten yeni bir Thor fotoğrafı da görücüye çıktı. Mjolnir sonrası Stormbreaker’ı benimseyen bu sefer hayli önemli gözüküyor.

Artık dünyada bulunan Asgard’ın kendi rableri gereğince kudretli gelmemiş olacak ki Zeus sinemaya dahil olmuş. Direktör Taika Waititi ise bu durumdan hayli şad. Usta aktör Russell Crowe’dan övgüyle bahseden Waititi, “Daha evvel Russell’ı hiç görmediğiniz bir halde göreceksiniz. Russell’ı bir arkadaş olarak görüyorum. Lakin bazen kimi arkadaşlarımın işlerinde ne kadar güzel olduğunu unutuyorum. Sette Russell ile birlikte çalışırken, ‘Oh yanlışsız ya! Sen Russell Crowe’sun, sen nitekim olağanüstü bir aktörsün!’ reaksiyonlarını sıkça verdim.” dedi.

 • Thor: Love And Thunder’ın Berbatı Gorr Kimdir?
 • Thor: Love And Thunder’dan Birinci Fragman Görücüye Çıktı

Marvel çizgi romanlarında Zeus’un hayli eski bir geçmişi var. Hatta takvimleri 1950’lerin de öncesine 1949 yılına sardığımız vakit Stan Lee imzalı Venus çizgi romanın beşinci sayısında Zeus birinci kere karşımıza çıkmıştı. Lakin Zeus’tan fazla sinemada en merak ettiğim karakter Gorr, çünkü kendisi tam manasıyla bir ilah kasabı ve yalnızca Zeus değil iki farklı Thor’dan da modül et çıkaracak güçte bir isim. 8 Temmuz günü vizyona girecek olan dördüncü Thor sineması Love and Thunder’ı merakla bekliyoruz.

etiketlerETİKETLER

Sıradaki içerik:

Taika Waititi, MCU’nun Yeni Zeus’u Russell Crowe’dan Övgüyle Bahsetti