e
sv

Stranger Things 4.Sezonu Ne Zaman Yayınlanacak

56 Okunma
Stranger Things 4.Sezonu Ne Zaman Yayınlanacak
avatar

Tombik

 • e0

  Mutlu

 • e0

  Eğlenmiş

 • e0

  Şaşırmış

 • e0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

Stranger Things 4.Sezonu Ne Zaman Yayınlanacak?

Stranger Things 4.Sezonu Ne Zaman Yayınlanacak

Netflix orijinal serilerinden birisi olan Stranger Things ilk sezonları ile seyircileri büyülemişti. İzleyiciler tarafından çok beğenilen Stranger Things dizisi 4.sezonu çekimlerini tamamladı. İzleyiciler ise çok sevilen ve en fazla izlenen dizilerden birisi olan Stranger Things’in ne zaman yayınlanacağını merak ediyor. Peki Stranger Things son sezonunda neler yaşanmıştı? Stranger Things 4.sezon ne zaman yayınlanacak? İşte tüm detaylar ve daha fazlası için içeriği okumaya devam et! Stranger Things 4. sezon ne zaman netflix’e çıkacak?

Stranger Things 4.sezon konusu

Stranger Things 4 ile macera kaldığı yerden devam edecek. Üçüncü sezonda tatsız gelişmelerin ardından kasabayı terk eden Byers ailesi, Eleven’ı da yanlarına alacak. Arkadaşların arasındaki mesafe de iyice artarken; özel gün için bir araya gelen grup, maceralara atılmaya devam edecek. Öte yandan Rus bilim insanlarının hikayesini izlemeye devam edeceğiz.

Stranger Things 4.sezonu ne zaman çıkacak?

Uzun süredir gündemden düşmeyen ve merak konusu olan Stranger Things ile ilgili gelişmeler gelmeye devam ediyor. Yeni sezonda Stranger Things iki cilte ayrılarak yayınlanacak. İlk kısım ve ikinci kısım olarak paylaşılacak Stranger Things için geri sayım başladı.

Netflix hesabından gelen açıklamalar doğrultusunda dizinin ilk kısmı Mayıs aylarında seyirci ile buluşacak. İşte çıkış tarihleri..

Netflix Türkiye resmi hesabından dizinin çıkış tarihi izleyiciler ile paylaşıldı. İşte Netflix Türkiye hesabından yapılan o açıklamalar.. “#StrangerThings 4. sezon ilk kısım 27 Mayıs, 2. kısım 1 Temmuz’da sadece Netflix’te.”

Stranger Things 3.sezonda neler oldu? Stranger Things 3.sezon özeti

Heyecanlı geçen ilk 2 sezonun ardından dizinin çocuk karakterleri artık ergen yaşlarına girmiş bulunuyor. Çocukların büyümüş halleri seyirci ile buluşuyor. İlk sezonun ardından üç yıl gibi bir süre geçerken bu süreçte oyuncuların büyüdüklerini izleyiciler de dizi ile birlikte görüyor. Oyuncuların boy artışları, seslerinin farklılığı ve yüz yapılarının değişmesi izleyiciler tarafından oldukça beğenildi. Sezon boyunca ise izleyiciler dizi karakterlerinin farklı karakterlerini tanıyor.

Dizinin 3.sezonu izlenme rekoru kırdı. 4.sezonda ise ilk haftada milyonlarca izlenme bekleniyor. Stranger Things eş zamanlı olarak 290 ülkede yayınlanacak. Stranger things 4.sezon 1.bölüm türkçe dublaj olarakta Netflix’te yer alacak. Stranger things 4. sezon 1. bölüm, Stranger Things imdb stranger things 4. sezon izle

Sıradaki içerik:

Stranger Things 4.Sezonu Ne Zaman Yayınlanacak