e
sv

Star Wars: Jedi Fallen Order’ın Devam Oyunu İsmine Kavuştu

8 Okunma
avatar

Tombik

 • e0

  Mutlu

 • e0

  Eğlenmiş

 • e0

  Şaşırmış

 • e0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

Son yıllarda Star Wars ismine hayli ağır bir gündeme sahibiz. Sinemalar, diziler derken oyunlar da bu yoğunluktan nasibini aldı, almaya da devam edecek. 2019 yılında yayınlanan Jedi Fallen Order ile birlikte çok özlediğimiz tek kişilik Star Wars oyunlarına geri dönüş yapmıştık. Oyunun hayran kitlesi tarafından beğenilmesi EA’yi de hayli şad etti ve Fallen Order’a bir devam oyunu yapmaya karar verdiler. Daha doğrusu artık bu serinin ismiyle konuşmak gerekirse Star Wars Jedi, öyküsü genişlemeye devam edecek.

Star Wars Jedi 2’nin ismini Jeff Grubb sayesinde öğrendik. Bir Twitch yayınında Star Wars Jedi: Survivor ismini onaylayan oyun duyumcusu hayranlara hoş haberi verdi. Aslında daha evvel EA ve Respawn cephesinden gelen açıklamalarda oyunun “Fallen Order 2” olarak değil de bir markanın yeni oyunu olarak çıkacağını belirtmişlerdi. Survivor ismi bilhassa ülkemizde hoş latifelere da imkan sağlıyor. Bakalım sıradaki oyunda Jedi Kuruluna kim veda edecek?

 • Gelecek Olan Star Wars Oyunları Listesi

Başrolünde tekrar Cal Kestis’in yer alacağı oyunda düşman çeşitliliğinin yanı sıra tanıdık simalar görmemiz de hayli muhtemel. Hazır Disney+ dizileri de geliyorken ve geçtiği devir de uygunken Obi-Wan Kenobi ve Ahsoka Tano üzere isimleri yeni oyunda NPC olarak görmemiz oldukça mümkün. Tıpkı birinci oyunda olduğu üzere Darth Vader ve Sith ordusu da yeniden olaylara dahil olacaktır. Bol bol gezegen görüp, yeni yeni genç Jedi adaylarını kurtaracağımız bir oyun bekliyorum. Ne yazık Star Wars Jedi: Survivor’ın halem resmi bir çıkış tarihi bulunmuyor.

Sıradaki içerik:

Star Wars: Jedi Fallen Order’ın Devam Oyunu İsmine Kavuştu