e
sv

Son Silent Hill Sızıntısı Gerçek Olabilir!

12 Okunma
avatar

Tombik

 • e0

  Mutlu

 • e0

  Eğlenmiş

 • e0

  Şaşırmış

 • e0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

Konami’den yeni bir Silent Hill göreceğimize dair söylentiler bildiğiniz üzere çok revaçta. “Oyunun” geliştiricisi daima değişiyor, kimi oyunu Konami’nin geliştirdiğini söylüyor, kimi Kojima ile Konami anlaştı diyor, kimi oyunun geliştirilmesi Bloober Team’e verildi diyor. Ortada sızıntı olduğunu sav eden çok sayıda bilgi var, o yüzden artık yeni ‘sızıntı’ haberlerine de bir kaşımız üstte yaklaşıyor malum.

Dusk Golem ismiyle de bilinen AestheticGamer’ın dün paylaştığı Silent Hill sızıntısına da birinci başta kuşkuyla yaklaşıldı (her ne kadar kendisi bu hususlarda en sağlam sızıntılar sunan isimlerden biri olsa da). Fakat bugün paylaştığı görseller ve hesabı Konami’den telif ihlali gerekçesiyle DMCA yeyince bu sızıntı da bir bakıma teyit edildi diyebiliriz.

Dusk Golem şimdi paylaşmadığı da çok şey olduğunu söylüyor. Anita ve Maya isimlerinden, SMS bildirilerinden ve geliştirilmekte olan tek Silent Hill’in bu olmadığından da bahsetmiş.

Reddit’teki Silent Hill odasında da bu husus hakkında birtakım bilgiler var ve silinen ekran imajlarının kopyası orada da mevcut. Bir diğer Twitter hesabı da yeniden tıpkı imgeleri paylaştı. Aslında artık bu görseller internete düştüğü için yayılmasının önüne DMCA ile geçmek pek mümkün görünmüyor.

Bu gelişmenin üzerine önümüzdeki günlerde (muhtemelen Haziran ayındaki dijital şenliklerden birinde) yeni Silent Hill’in duyurulma mümkünlüğü son derece yükseldi.

Sıradaki içerik:

Son Silent Hill Sızıntısı Gerçek Olabilir!