e
sv

Sızdırılan 2001 Duke Nukem Forever Versiyonunu Siz De İndirebilirsiniz

10 Okunma
avatar

Tombik

 • e0

  Mutlu

 • e0

  Eğlenmiş

 • e0

  Şaşırmış

 • e0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

Geçen gün Duke Nukem Forever’ın 2001 E3 versiyonunun oynanış görüntüleri sızdırılmıştı. Tamamlanmamış ve çokça da kusurla dolu olan bu versiyon tekrar de görsel olarak epeyce hoş görünüyordu, hele ki 2011 yılında gördüğümüz Duke Nukem Forever’ın nasıl bir fiyasko olduğunu düşündüğümüzde.

Bu versiyonu 4Chan üzerinden sızdıran şahıs, oyunu Haziran ayında yayınlamayı planladıklarını söylemişti lakin görünüşe nazaran sabretmekten vazgeçmişler. Oyun harita yaratmak için kullanılan Unreal Editor, kaynak kodu ve çalıştırılabilir evraklarıyla (ve de 4Chan başlığının tam kopyasıyla) birlikte Internet Archive üzerinden indirilmeye açıldı.

Bunun olağanda oyuncuların eline geçmemesi gereken bir versiyon olduğunu hatırlatmakta yarar var, esasen o yüzden çalıştırılması ve büsbütün oynanabilir hale getirilmesi de çok kolay iş değil.

Apogee kurucusu Scott Miller da aslında bu versiyon için şöyle demişti: “Görünüşe nazaran birileri 2001’deki Duke Nukem Forever versiyonunu sızdırmış. Bundan oynanabilir bir oyun bekleyenler hayal kırıklığına uğrayacak. Oyunun o dönemki dayanılmaz fragmanı oyunda sahiden oynanabilir olan şeyleri mutlaka çok abartmıştı”.

Şayet siz de belgeleri indirdikten sonra oyunu çalışır hale getirmek için yardım isterseniz Reddit’teki şu başlıkta paylaşılan ipuçlarından faydalanabilirsiniz.

etiketlerETİKETLER

Sıradaki içerik:

Sızdırılan 2001 Duke Nukem Forever Versiyonunu Siz De İndirebilirsiniz