e
sv

Sav: XRP o tarihte 2.55 dolara ulaşacak!

15 Okunma
avatar

Tombik

 • e0

  Mutlu

 • e0

  Eğlenmiş

 • e0

  Şaşırmış

 • e0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

XRP, tüm kripto para piyasasını saran tıpkı düşüş trendinden geçmesine karşın, birtakım uzmanlar DeFi varlığının fiyatının yükselişe geçebileceğini ve yıl sonuna kadar kıymetli ölçüde artabileceğini varsayım ediyor.

Argüman: XRP o tarihte 2.55 dolara ulaşacak!

36 fintech uzmanı, kripto platformu üzerinden XRP’yi tahlil etti ve Ripple’ın Amerika Birleşik Devletleri Menkul Değerler ve Borsa Kurulu ( SEC ) ile davasını kazanması yahut karara bağlaması şartıyla, tokenin Aralık 2022’ye kadar 2.55 $ bedelinde olabileceğine dair beklentilerini lisana getirdi.

Öteki yandan; Bununla birlikte, blok zinciri şirketi bu savaşı kaybederse, panel, XRP’nin Aralık 2022’ye kadar 0,68 dolardan fazla olmayacağına inanıyor.

XRP uzman iddiaları

Sussex Üniversitesi’nde Finans Profesörü Carol Alexander’a nazaran, XRP, Ripple kazanırsa 2,50 dolara, kaybederse 0,50 dolara ulaşabilir. Bu savının yanı sıra şu kelamları de ekledi;

“Diğer kriptolara benzemiyor. SEC’e karşı kazanırsa, hakikaten *SWIFT’in yerini almaya başlayacak.”

Bu ortada, uzun vadeli varsayımlarını bildiren 14 panelistin çoğunluğu, bu dijital varlığın 2025 yılına kadar 3,61 dolar ve 2030 yılına kadar 4,98 dolar bedelinde olacağına inanıyor, beş tanesi ise 2025 yılına kadar hala 1 doların altında süreç göreceğini düşünüyor.

XRP fiyat iddiası. Kaynak: Bulucu

Finder’ın global kripto para ünitesi editörü Keegan Francis ise bahis ile ilgili şu kelamları söyledi;

“Bence Ripple sonunda bir proje olarak başarısız olacak. Başka projeler, XRP/Ripple’ın yaptığı her şeyi kıymetli bir faktörle daha âlâ yaparak pazardaki rekabeti geride bırakacak ”

Birebir vakitte, panelin büyük bir kısmı (%45) artık tokeni “hodl” etme vaktinin geldiğini söylerken, %32’si artık satmanın vaktinin geldiğini düşünürken, yalnızca %23’ü XRP satın almanızı tavsiye ediyor.

Yatırımcıların XRP alması/satması/hodl yapması gerekip gerekmediğine dair görüşler. Kaynak: Bulucu

Yasal İkaz: Bu sitedeki içerik yatırım tavsiyesi olarak değerlendirilmemelidir. Yatırım spekülatiftir. Yatırım yaparken sermayeniz risk altındadır.

etiketlerETİKETLER

Sıradaki içerik:

Sav: XRP o tarihte 2.55 dolara ulaşacak!