e
sv

POCO’nun yakında MIUI 13 güncellemesini alması beklenen aygıtları ortaya çıktı!

9 Okunma
avatar

Tombik

 • e0

  Mutlu

 • e0

  Eğlenmiş

 • e0

  Şaşırmış

 • e0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

POCO, Xiaomi’den birtakım durumlarda “bağımsız” olmasına karşın, Android orta yüzü olan MIUI kullanmaya devam edeceğini açıklamıştı. Xiaomi üzere POCO da MIUI 13 güncellemesini Küresel, Hindistan ve öteki pazarlarda yayınlamaya başlıyor. Bu makalemizde MIUI 13 güncellemesini çok yakında alması beklenen POCO aygıtlarının listesini bulabilirsiniz.

MIUI 13, MIUI 12.5 Gelişmiş Sürüm ile karşılaştırıldığında, sistem uygulamaları için %20–26 “akıcılığı” ve üçüncü taraf uygulamalar için %15–52 “akıcılığı” destekliyor. MIUI 12’ye kıyasla devasa bir değişiklik getirmiyor. Lakin Performans ve stabiliteye odaklanılan yeni orta yüz, kapalılık özelliklerinde iyileştirmeler yaparken, yeni duvar kağıtları, Mi Talih yazı tipi ve yeni widget seçenekleri sunuyor.

MIUI 13 Güncellemesini yakında alacak modeller

POCO

POCO M2 (Küresel ROM): V13.0.0.1 SJRINXM.

POCO X2 (Hindistan ROM): V13.0.3.0 SGHINXM.

POCO X3 NFC (Küresel ROM): V13.0.0.1 SJGMIXM.

Aşağıda kronolojik tarihe nazaran bu modellerin güncelleme duyurularını bulabilirsiniz. Üstteki modeller duyurudan yalnızca 1 hafta sonra yeni orta yüz güncellemelerini alacaklar.

17 Mayıs

POCO X3 NFC’nin Android 12 ile MIUI 13 güncellemesi hazır ve çok yakında Küresel ROM’lar için kararlı sürümün yayınlanması bekleniyor.

12 Mayıs

POCO M2’nin MIUI 13 güncellemesi hazır ve çok yakında Küresel ROM için kararlı sürümü alması bekleniyor.

24 Nisan

# Phoenixin kod isimli POCO X2 Hindistan sürümü için belirtilen yapı numarasıyla güncellemeyi alması bekleniyor. Birinci olarak Mi pilot test kullanıcıları bu güncellemeye kavuşacak.

etiketlerETİKETLER

Sıradaki içerik:

POCO’nun yakında MIUI 13 güncellemesini alması beklenen aygıtları ortaya çıktı!