e
sv

MCU’nun Sıradaki Yıldızı Charlize Theron!

7 Okunma
avatar

Tombik

 • e0

  Mutlu

 • e0

  Eğlenmiş

 • e0

  Şaşırmış

 • e0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

Marvel Sinematik Cihanı içerisinde paralel cihanların kapılarını arkasına kadar açan Doctor Strange in the Multiverse of the Madness sineması yeni karakterlerin de habercisi. Doğal olarak çok uzun vakittir beklediğimiz X-Men ve Fantastik Dörtlü’ye tartı versek de MCU’nun daha öteki genişleme planları var. Bunlardan birisi de Clea karakteri. Sinemanın jenerik sonrası sahnesinde gördüğümüz Clea’yı ilerleyen devirlerde çok daha faal bir biçimde izleyebiliriz. Usta aktris Charlize Theron’un canlandırdığı karakter görünüşe nazaran bir müddetliğine MCU’nun gediklisi olacak.

Dormammu’nun kardeşi Umar ve Karanlık Boyut’un prensi Orini’nin çocuğu olarak dünyaya gelen Clea aslında hayli esaslı bir karakter. Hatta birinci Doctor Strange sineması öncesinde de ismi gündeme gelmişti. Stephen Strange’in en büyük aşkı olan Clea Strange’in gençlik yılları da Dormammu’nun hizmetkarı olarak geçmişti. MCU’da Dormammu’yu yenmeyi başaran Doctor Strange, Clea ile hiç tanışmamıştı. Lakin jenerik sonrası sahnede kainatların bir ortaya girmesi sonucunda yolları kesişen ikili ilerleyen periyotlarda yeni bir aşk öyküsünün de başrollerini paylaşabilir.

 • Doctor Strange in the Multiverse of Madness – İnceleme

Instagram hesabından “Clea ile tanışın” gönderisiyle karakteri tanıtan Charlize Theron da MCU’ya giriş yapmaktan ötürü hayli memnun gözüküyor. Dr. Strange’in aktörü Benedict Cumberbatch’ın aktörlüğe bir müddetliğine orta vereceğini biliyoruz yani Clea’yı yakın vakitte göreceksek bu bir Doctor Strange birlikteliği halinde olmayacak. Şimdi karakterin Marvel Sinematik Kainatı versiyonu hakkında elimizde çok fazla bilgi yok ancak Charlize Theron’un canlandıracak olması ufak bir rol olmayacağı manasına geliyor olabilir. Bakalım ilerleyen periyotlarda MCU nasıl bir Clea portresiyle karşımıza çıkacak?

etiketlerETİKETLER

Sıradaki içerik:

MCU’nun Sıradaki Yıldızı Charlize Theron!