e
sv

MCU’da Çok Farklı Kang’lar Göreceğiz

15 Okunma
avatar

Tombik

 • e0

  Mutlu

 • e0

  Eğlenmiş

 • e0

  Şaşırmış

 • e0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

Çoklu cihanlar, yeni karakterler derken uygunca karman çorman bir hal alan Marvel Sinematik Kainatı baş karıştırmaya devam edecek üzere gözüküyor. Meğer Loki dizisiyle birlikte o aralanan paralel cihan kapısı uzaktan ne kadar tatlı ve tatlı gözüküyordu. Son olarak Doctor Strange in the Multiverse of Madness ile birlikte kapıdan adeta bir canavar çıktı ve bu canavarı zaptetmek hiç de kolay olmayacak. Birinci olarak Loki’de gördüğümüz ve Ant-Man and the Wasp: Quantumania’nın baş berbatı olacak olan Kang da bu çoklu kainatlardan hayli nasibini alacakmış.

Gelen haberlere nazaran Kang’ı çok çeşitli MCU projeleri içerisinde, farklı farklı varyantlarıyla görecekmişiz. Esasen şu an MCU içerisinde rastgele bir karakterden bir tane olduğunu söylemek mümkün değil. Potansiyel olarak sonsuz tane Captain America bir yerlerde küfürlü konuşan insanlara kızıyor. Vaktinin çok ötesinde bir karakter olan Kang’ı da vakit ve yer bükülmesiyle birlikte bu türlü kullanmak MCU için akılcı bir karar üzere gözüküyor. Lakin biz izleyiciler için durum giderek daha karmaşık bir hal almaya başladı bile.

 • MCU’nun Yeni Berbatı Kang The Conqueror Kimdir?
 • Loki Dizisinde Gördüğümüz T.V.A. Nedir?

Zannediyorum ki yepyeni, Earth-616 tarzı Kang’ı 17 Şubat 2023’te vizyona girecek olan Ant-Man 3 sinemasında izleyeceğiz. T.V.A, Loki ve Doctor Strange üzere çoklu cihanların kapı açıcıları da muhtemelen bu sinemada bir halde karşımıza çıkacaktır. Benim üzere artık yalnızca kolay bir halde Wolverine’in bir şeyler pençelemesini görmek isteyen hayranlar ise biraz daha bu kaosa maruz kalacak üzere gözüküyor.

etiketlerETİKETLER

Sıradaki içerik:

MCU’da Çok Farklı Kang’lar Göreceğiz