e
sv

Konami Yeni Oyunu Bail or Jail’in Demosunu Yayımladı

5 Okunma
avatar

Tombik

 • e0

  Mutlu

 • e0

  Eğlenmiş

 • e0

  Şaşırmış

 • e0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

Konami, Bail or Jail fiyatsız demosunun Steam’e çıktığını duyurdu. Demoda bir dizi karakter, Delzo Mezarlığı haritası ve “Hızlı Maç” modu yer alıyor.

Demo, “hırsız polis” mekaniğine aşina olan oyuncuları tüyler ürpertici “Şeytan Dünyası”na ve “Bail or Jail”in dostlar ve düşmanlarla dolu sokaklarına davet ediyor.

FREE STYLE Inc. tarafından Konami Digital Entertainment işbirliğiyle geliştirilen ve birinci olarak Nintendo Switch™’te OBAKEIDORO olarak piyasaya sürülen tanınan aksiyon, çok oyunculu parti oyunu, insan karakterlerden oluşan bir takımı, onları avlayan yalnız bir canavarla karşı karşıya getiriyor. Oyunun demo sürümünde insan grubundaki kardeş ikili Alisa ve Alex ile oyuna gelen canavar karakterlerden Patches’a merhaba diyeceğiz. İnsan grubunun kaçmak, saklanmak ve yakalanmamak için fenerlerini kullanarak canavarı kısa bir müddetliğine sersemletmek için üç dakikası olacak. Öte yandan Canavar da kurbanlarını pusuya düşürmek için haritadaki duvarlardan ve başka mahzurlardan süzülerek geçme yeteneğine sahip.

Bail or Jail’in tam sürümü her maçta farklı oyun tecrübeleri sunmak için dokuz harita, daha fazla karakter ve farklı fener seçenekleri içerecek. Ayrıyeten Discord® aracılığıyla arkadaşlarınızla Süratli Maçlara katılma seçeneği de geliyor! Oyun, Nintendo Switch™ muadili ile karşılaştırıldığında geliştirilmiş grafikler, ek ses efektleri ve daha gerçekçi karakter animasyonlar ve orta sahnelere sahip.

etiketlerETİKETLER

Sıradaki içerik:

Konami Yeni Oyunu Bail or Jail’in Demosunu Yayımladı