e
sv

Köfteci Yusuf Franchise Fiyatları Ne Kadar?

1302 Okunma
Köfteci Yusuf Franchise Fiyatları Ne Kadar?
avatar

Tombik

 • e0

  Mutlu

 • e0

  Eğlenmiş

 • e0

  Şaşırmış

 • e0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

Köfteci Yusuf Franchise Fiyatları Ne Kadar?

Türkiye’de en büyük gelir modelleri arasında yer alan franchise bayilik vermek son yıllarda oldukça popüler oldu. Özellikle tüketicilerin marka isimlerden alışveriş yapması ve o mekanlara gitmesi işletmeciler için franchise bayilik almayı tetikliyor. Türkiye’de bir anda uzun yollarda dinlenme tesislerinde yer alan Köfteci Yusuf kısa süre içerisinde 50’i aşkın şehirde hizmet vermeye başladı. Kullanıcıların olumlu reaksiyon verdiği işletmeler arasına giren Köfteci Yusuf franchise fiyatları ise oldukça merak ediliyor. Peki Köfteci Yusuf Franchise fiyatları ne kadar? Yeni yıl ile birlikte Köfteci Yusuf şubesi açmak isteyen işletmeciler ne kadar tutar ödemeli? Şartlar neler? İşte detaylar içeriğimizin devamında yer alıyor. İçeriği okumaya devam et!

Başarılı firmalar arasında yer alan Köfteci Yusuf kısa süre içerisinde Türkiye’de popüler işletmeler arasına girdi. Franchise bayilik almak için başvuru yapmadan önce kişiler firma hakkında detayları öğrenmelidir. Franchise veren işletmelerin belirli şartları bulunmakta ve önceden bilgi sahibi olmadan başvuru yapmak mantıklı gelmeyebilir. Bu sebeple bu rehber içerikte sizlere detayları aktardık.

Sıfırdan bir işletme oluşturarak kısa süre içerisinde iş yapmak veya ciro yakalamak oldukça zor olabilir. İşletme sahipleri ise bu noktada marka olmuş işletmelerden franchise alarak işlerini daha kolay bir şekilde gerçekleştirebiliyor. Köfteci Yusuf franchise veriyor. İşletme sahipleri Köfteci Yusuf şubesi açabilmektedir.

Köfteci Yusuf Bayilik Şartları

Köfteci Yusuf bayiliği almadan önce belirli şartları okumanız gereklidir. Köfteci Yusuf markası şube açmak isteyen işletme sahiplerine belirli bir şart sunuyor. İşte o şartlar..

 • Bayilik açacağınız işletme alanı en az 1000 metre kare olmalıdır.
 • Köfteci Yusuf bayiliği işlek bir caddede açılması gerekiyor. Özellikle kara yolu üzerinde olursa bayilik başvuruları daha hızlı onaylanıyor.
 • Köfteci Yusuf açılacak olan konum içerisinde muhakkak park alanı olmalıdır.
 • Köfteci Yusuf bayiliği alabilmeniz için belirli bir ücret ödemeniz gerekmektedir. Bu ödemeler isim hakkı ve ürünlerdir.

Köfteci Yusuf Bayilik Ücreti 2022

Köfteci Yusuf bayiliği açabilmeniz adına tüm şartları yerine getirebiliyor iseniz bayilik ücretini de araştırmanız gereklidir. Köfteci Yusuf bayilik ücretleri 2022 yılı için 750 bin TL olarak belirlenmiştir. Şehirden şehire göre fiyatlar değişkenlik gösterebilmektedir.

Sıradaki içerik:

Köfteci Yusuf Franchise Fiyatları Ne Kadar?