e
sv

Kârdaki Ethereum adreslerinin sayısı 21 ayın en düşük seviyesinde!

9 Okunma
avatar

Tombik

 • e0

  Mutlu

 • e0

  Eğlenmiş

 • e0

  Şaşırmış

 • e0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

Kripto para piyasası iştirakçilerinin birçok düşüş trendiyle gayret etmeye devam ederken, piyasa pahasına nazaran ikinci en büyük kripto varlık olan Ethereum ( ETH ) sahiplerinin birden fazla kâr oranlarını kaybetti. O denli ki; kârdaki Ethereum adreslerinin yarıdan fazlası kayıp elde ettikleri kârı kaybedip ziyana uğradı.

Kârdaki Ethereum adreslerinin sayısı 21 ayın en düşük seviyesinde!

Ethereum adreslerinin kârdaki yüzdesi, Glassnode’un 10 Mayıs’ta zincirleme ikaz hesabı tarafından bir tweet’te açıklandığı üzere, basın vaktinde %66,77 ile 21 ayın en düşük düzeyinde.

Tıpkı vakitte grafik, Ethereum adreslerinin %33’ünden fazlasının ETH tokenlerini ziyanda tuttuğunu gösteriyordu.

Kaynak: glassnode alerts

Glassnode’a nazaran, bu tıp sayıların en son kaydedildiği vakit bir buçuk yıldan fazla bir müddet önceydi, yani 8 Ekim 2020’de. Aktüel durumda ise, 21 ayın en düşük düzeyi olan %66.82’ye düşmüş durumda.

Fiyat düştükçe satış baskısı artıyor

Bu ortada finans tahlilleri ile bilinen Finbold, düşüş eğilimi devam ederken 800 milyon dolardan fazla ETH’nin (yaklaşık 330.000 token) kripto borsalarına akmasına neden olan, artan Ethereum satış baskısını bildirdi.

CoinMarketCap datalarına nazaran, Ethereum’un basın vaktindeki fiyatı, gün içinde %0,43 ve evvelki yedi gün boyunca %15,69 düşüşle 2,382 dolardı. Piyasa bedeli şu anda 293.19 milyar dolar.

Ethereum 7 günlük fiyat tablosu. Kaynak: CoinMarketCap

Yasal İhtar: Bu sitedeki içerik yatırım tavsiyesi olarak değerlendirilmemelidir. Yatırım spekülatiftir. Yatırım yaparken sermayeniz risk altındadır.

etiketlerETİKETLER

Sıradaki içerik:

Kârdaki Ethereum adreslerinin sayısı 21 ayın en düşük seviyesinde!