e
sv

Johnny Depp – Amber Heard Davası Nedir? Johnny Depp dava

65 Okunma
Johnny Depp Dava
avatar

Tombik

 • e0

  Mutlu

 • e0

  Eğlenmiş

 • e0

  Şaşırmış

 • e0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

Johnny Depp – Amber Heard Davası Nedir?

Johhny Depp dava

Johnny Depp Dava

Amber Heard ve Johnny Depp arasında geçen davada tarafların birbirlerine ettikleri hakaretler ve şiddet içeren görüntüler jüriye sunuldu. Johnny Depp Amber Heard haberleri tüm dünyayı sallayan iddiaları da beraberinde getirdi. Ünlü film yıldızı bu süreçte çocuklarının yanında olduğunu ifade etti. Johnny Depp kızı olan Lily Rose’a hak verdi. Amber Heard ile düğünlerine katılmayan kızının Heard’den hoşlanmadığı ortaya çıktı.

‘’Beni Bıçakla’’ Yakarışları

Şok iddialar arasında yer alan ‘’Beni bıçakla!’’ çıkışı tüm dünyada olay oldu. Johnny Depp dava olayında Ses kayıtlarının da yer aldığı öğrenilince işler iyice çığırından çıktı. Johnny Depp’in eski eşine yalvardığı kayıtlarda ünlü oyuncu gözyaşlarına hâkim olamadı. Bu yakarışlar sırasında ”Beni bıçakla!” diyen Depp’in kayıtları dinlerken bir mendile uzandığı görüntülendi.

 

Her Şeyimi Kaybettim!

Tüm bu olaylar sırasında her şeyini kaybettiğini söyleyen Johnny Depp film yıldızı olduğu görkemli kariyerinin ve ailesinin de bu olaylardan etkilendiğini ifade etti. Johnny depp dava sırasında düğünlerinde dahi Amber Heard’ün uyuşturucu etkisi altında olduğunu dile getirdi. Davayı kızıştıran bu iddialar da tüm dünyada ses getirdi.

 

Baldwin’in Kızından Depp’e Destek

Depp ve Heard zor bir süreçten geçerken Hollywood yıldızları da taraflarını seçti. Baldwin’in kızı Ireland da instagram üzerinden Depp’i destekler nitelikte bir hikâye paylaştı. Tam olarak bu şekilde kadınlar tanıdığını iddia eden ve erkeklerin de taciz kurbanı olabileceğini dile getiren Ireland da dikkat çekici yorumları ile gündeme geldi.

Johnny Depp dava sırasında bu durumdan hiç hoşlanmadı.

 

Amber Heard Cephesinden Olay Yaratan Açıklama!

Heard’ün avukatı müvekkilinin 2014 ve 2016 yılları arasında şiddet gördüğünü söyledi. Amber Head’ün bu şiddetin izlerini Milani marka bir kapatıcı ile kapattığını ifade etti. İfadelerin ardından Milani markası resmi hesaplarından açıklama yaparak iddialara netlik kazandırdı. Bahsi geçen kapatıcının 2017 yılında piyasaya sürüldüğünü söyleyen Milani markası davaya yeni bir soluk getirdi. Bu ifadeler ardından tüm dünya Amber Heard ve avukatı hakkında farklı görüşler geliştirdi. Bu noktada iki ayrı kutup oluşturan dava oldukça sıcak gelişmeler ile devam etmektedir. Johnny Depp dava konusunda İlerleyen günlerde neler olacağı merak konusu.

 

Johny Depp dava makalemizin sonuna geldik.. Diğer makalelerimizi okumak için aşağı kaydırabilirisniz.

Sıradaki içerik:

Johnny Depp – Amber Heard Davası Nedir? Johnny Depp dava