e
sv

Hulu’dan Yeni Bir The League Of Extraordinary Gentlemen Sineması Geliyor

5 Okunma
avatar

Tombik

 • e0

  Mutlu

 • e0

  Eğlenmiş

 • e0

  Şaşırmış

 • e0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

Alan Moore ve Kevin O’Neill’ın şahane çizgi roman serisi The League Of Extraordinary Gentlemen’ı yakın gelecekte bir kere daha ekrana uyarlanırken göreceğiz. 20th Century Fox’un yapımcılığında yeni bir sinemanın hazırlıkları başlamış. Hulu üzerinden yayınlanacak olan sinema bilhassa konusu itibariyle hayli ilgi alımlı gözüküyor.

2003 yılında Stephen Norrington’ın direktörlüğünü yaptığı ve başrollerinde Sean Connery, Stuart Townsend ve Peta Wilson üzere isimlerin yer aldığı bir sinema vizyona girmişti. Bekletilerin çok altında kalan sinemanın akabinde tekraren bu kıssa ekrana taşınmaya çalışılmış, lakin bir sonuç çıkmamıştı. Yeni sinema senaryosunu daha evvel Revolutionary Road’dan da tanıdığımız Justin Haythe kaleme alacak.

Bu sefer daha sağlam adımlarla ve önemli bir yapımla hazırlıklarına başlanan yeni sinema nitekim umut vaat edici gözüküyor. 2003 üretimi sinemanın de yapımcılarından olan Don Murphy ile birlikte Erwin Stoff ve Susan Montford üzere isimler yeni sinemada üretimci olarak karşımıza çıkacak. Yeni jenerasyon The League Of Extraordinary Gentlemen sinemasının şimdi resmi bir yayın tarihi yok.

etiketlerETİKETLER

Sıradaki içerik:

Hulu’dan Yeni Bir The League Of Extraordinary Gentlemen Sineması Geliyor