e
sv

Hafta sonu kaçamağı için kusursuz 5 yeni dönem çanta 2022

21 Okunma
avatar

Tombik

 • e0

  Mutlu

 • e0

  Eğlenmiş

 • e0

  Şaşırmış

 • e0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

2022 yılı seyahatlerinizde en güzel yol arkadaşınız olacağı yeni dönem çantaların kısa bir listesi. Kusursuz tatil çantası, çok taraflı, sağlam ve elbette modaya uygun olandır. Hafta sonu kaçamağınız için bir çanta yahut güneşlenmek için dışarıda geçireceğiniz bir gün için hoş bir plaj çantası arıyorsanız, bu olmazsa olmaz yeni dönem 2022 çantalarından kimilerine göz atın.

Yazın olmazsa olmaz 5 yeni dönem 2022 çanta modeli​

1. Dior Book Tote​

Çarpıcı çizimler, canlı pop tonları ve göz kamaştırıcı çiçek patlamaları, Dior’un en yeni Chez Moi yaz koleksiyonundan bu , hayallerimizdeki plaj çantası.

2. Saint Laurent Icare​

Saint Laurent’in Icare çantası ismini verdiği dönemin özel yeni çantası, Yunan mitolojik karakteri Icarus’tan ilham alıyor. Merkezdeki sembolik logo, bir mücevher kesimi olarak elle tasarlanıp şekillendirildi ve güneşi eksiksiz bir biçimde yakalamak ve Icarus’un kanatları üzere parlamak için çantanın ortasına yerleştirildi. Eşsiz, sahip olunması gereken bir koleksiyon modülü.

3. Versace

Versace 2022 Yaz koleksiyonu, büsbütün inanç ve özgürlükle ilgili. Yeni dönem çanta çeşitlerinin bol olduğu koleksiyon, çapraz askılı çanta biçiminde kent sakinleri ve parti müdavimleri için şahane bir seçenek sunuyor. Ayarlanabilir askısıyla son derece çok istikametli çağdaş ve klasik ortasında bir çanta.

4. Bottega Veneta Padded Cassette

5. Dior Vibe Bowling Çantası

Dior, karşı konulmaz bir yeni dönem çantasıyla tekrar göz dolduruyor. Yeni Dior Vibe serisinden bu bowling çantası, süratli bir kaçamak için eksiksiz boyuttadır ve size jet sosyetenin siluetiyle birlikte lüks bir şıklık sunar. Hafif gövdesi ve kauçuk tabanı (spor ayakkabı tabanlarından ilham alınarak) çantanın sizin kadar harekete hazır olduğu manasına gelir.

Sıradaki içerik:

Hafta sonu kaçamağı için kusursuz 5 yeni dönem çanta 2022