e
sv

Geliştiricisi Please Fix the Road’u Kendi Eliyle Torrent’e Koyacak

14 Okunma
avatar

Tombik

 • e0

  Mutlu

 • e0

  Eğlenmiş

 • e0

  Şaşırmış

 • e0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

Haziran ayı içerisinde Steam, GoG ve Itch.io üzerinden çıkış yapacak olan bulmaca oyunu Please Fix the Road, çıkışıyla birebir gün korsandaki yerini de alacak. “Lütfen Yolu Onarın” ismindeki bu oyunda maksadınız yolları onarmak, böylelikle otomobiller, trenler, hayvanlar vs ulaşmak istedikleri yere ulaşabilecekler. Şöyle baş dinlendirici, eğlenceli bir bulmaca oyunu anlayacağınız.

Oyunun geliştiricisi Ariel Jurkowski, oyunun resmi ‘korsan’ versiyonunu da yayınlayıp torrent’te paylaşacağını ve bu versiyonun korsana özel özelliklere sahip olacağını açıkladı. Bunlar oyunu oynamanızı olumsuz etkileyecek şeyler de değil üstelik, Jurkowski’nin söylediğine nazaran bu versiyon Steam ve öbür yerlerde yayınlanan versiyonlarla içerik olarak tıpkı olacak.

Başlangıçta ekstradan korsan temalı bir müzik, farklı bir giriş sekansı, dişli ikonu yerine korsan hızı ve ayarlar menüsünde oyunu satın alma seçeneği bulunacak bu versiyonda farklı olarak.

Oyun muhtemelen kısa mühlet içerisinde korsana düşecekti, lakin geliştiricisi bunu kendi yaparak hem fazladan reklam yapmış oldu, hem de oyuncuların takdirini kazandı bence.

Esasen kendisi de tam olarak bunu söylüyor: “Oyun nasılsa korsana düşecekti ve bunun için kimseyi suçlamam, yapacak bir şey. Umarım ki en azından kimi bireyler jestimden hoşlanır ve tahminen de bundan PR puanı kazanırım”

Yalnız oyunun görselliği de, bulmaca yapısı da pek güzel görünüyor. Haziran’da oyunu ‘indirelim’ bakalım nasıl bir şeymiş 🙂

Sıradaki içerik:

Geliştiricisi Please Fix the Road’u Kendi Eliyle Torrent’e Koyacak