e
sv

GameX 2022 Fuarında PUBG MOBILE Rüzgarı Esecek

9 Okunma
avatar

Tombik

 • e0

  Mutlu

 • e0

  Eğlenmiş

 • e0

  Şaşırmış

 • e0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

Dünyanın en tanınan taşınabilir oyunlarından biri olan PUBG MOBILE, iki yıllık ortanın akabinde 19 – 22 Mayıs tarihleri ortasında gerçekleşecek GameX 2022 Memleketler arası Dijital Oyun ve Cümbüş Fuarı’ndaki devasa stand alanı ile oyun severlere unutulmaz bir fuar tecrübesi yaşatacak.

Sürpriz influencer ve Youtuber isimlerin katılacağı PUBG MOBILE standında tecrübe alanları, armağanlı tertipler, sahne gösterileri, cosplay yarışları ve çok daha fazlası takip edilebilecek. Ayrıyeten 21 Mayıs Cumartesi, pop müziğin sevilen ismi Aleyna Tilki PUBG MOBILE standında oyun severlere unutulmaz bir konser verecek. PUBG MOBILE, tüm oyunseverleri bu eğlenceli davetin kesimi olmak ve sürpriz ikramlar kazanmak üzere alanın en büyük standına davet ediyor.

Yükselen Yıldızlar topluluk turnuvasının finali GameX 2022’de

500.000 TL ödül havuzu ile Türkiye’nin en büyük topluluk turnuvası olan PUBG MOBILE Yükselen Yıldızlar Turnuvası’nın finali yeniden GameX 2022 Fuarı’nda yapılacak.

16 Grup ve 64 oyuncunun yer alacağı turnuva finalleri kıyasıya çabalara de sahne olacak. Profesyonel arenaya adım atmak isteyen oyuncuların yeteneklerini gösterdiği Yükselen Yıldızlar Turnuvası finalleri fuar alanında izlenebileceği üzere PUBG MOBILE resmi Youtube sayfası üzerinden de takip edilebilecek.

PUBG MOBILE fiyatsız olarak App Store ve Google Play Store’dan indirilebilir.

Sıradaki içerik:

GameX 2022 Fuarında PUBG MOBILE Rüzgarı Esecek