e
sv

Epic Games Store Haftaya Gizemli Bir Oyun Verecek

5 Okunma
avatar

Tombik

 • e0

  Mutlu

 • e0

  Eğlenmiş

 • e0

  Şaşırmış

 • e0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

Epic Games Store, gelecek hafta vereceği oyunu bu sefer erkenden açıklamadı ve bunun Gizemli Bir Oyun olduğunu görmüş olduk. Epic çoklukla ya büyük indirim periyotlarında her gün art geriye oyun verirken ya da büyük bir oyun vereceği vakit Gizemli Oyun görselini kullanıyor.

Olağanda Epic Games Store’un bu haftaki oyunları Jotun: Valhalla Sürümü ve Prey olarak açıklanmıştı, lakin buna bir oyun daha ekleyerek Redout: Enhanced Edition’ı da armağan olarak vermişler.

Engin geçen hafta Jotun ve Prey hakkında bilgilendirme yazısı yazmıştı, dikkatinden kaçanlar için birebir cümleleri kopyalayayım 🙂

İskandinav Mitolojisinden esinlenen bir aksiyon oyunu olan Jotun’da, kahramanımız Viking savaşçısı Thora, kendisini yaradanlara ispatlamaya ve böylelikle Valhalla’ya gitmeye çalışıyor. Görsel istikametten de oynanış kısmıyla da başarılı bulduğum bir oyundu. Siz de İskandinav Mitolojisine meraklıysanız ve hala oynamamışsanız, oynanacaklar listenize ekleyin derim. Jotun, daha evvel de Epic Games Store’da fiyatsız olarak verilmişti.

Prey’i uzun uzun anlatmaya gerek yok, zati ne kadar uygun bir oyun olduğunu hepimiz biliyoruz herhalde. Arkane Studios sahiden çok yeterli bir iş çıkarmış, hafızalara kazınacak bir oyuna imza atmıştı. Değeri de vakit geçtikçe daha düzgün anlaşılıyor diyebiliriz. Bu ortada Prey, Epic Games Store’un Yılbaşı Tatili İndirimi kampanyası kapsamında da fiyatsız olarak verilmişti. O vakit bahtı kaçırmışsanız, bu sefer kesinlikle kütüphanenize ekleyin.

Redout: Enhanced Edition ise son derece süratli, arcade dolu bir yarış oyunu. Bana biraz eskilerin Wipeout’unu anımsattı.

Bu haftanın oyunlarını 19 Mayıs tarihine kadar kütüphanenize ekleyebilirsiniz. Önümüzdeki haftanın Gizemli Oyunu’nu öğrenmek için şimdiden sabırsızlanıyoruz.

etiketlerETİKETLER

Sıradaki içerik:

Epic Games Store Haftaya Gizemli Bir Oyun Verecek