e
sv

eFootball 2022 Yeni Dönem İçin Dört Gün Çevrimdışı Kalacak

11 Okunma
avatar

Tombik

 • e0

  Mutlu

 • e0

  Eğlenmiş

 • e0

  Şaşırmış

 • e0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

Konami’nin yeni jenerasyon futbol oyunu eFootball 2022, hayli sancılı bir başlangıç ile hayatımıza girdi. Fiyatsız olarak oynanabilen oyunda şu an için oynanabilir olan iki mod var. Birincisi tek kişilik yahut mahallî multiplayer formatıyla oynayabileceğimiz hazırlık maçları başkası ise Dream Team moduyla birlikte kendi takımımızı oluşturduğumuz oyunun temel alanı. Yeni bir güncellemeyle birlikte ikinci döneme başlamaya hazırlanan eFootball, Twitter üzerinden yeni dönem duyurusunu paylaştı.

İkinci dönem öncesi periyodu ve bakım sürecini anlatan Konami’nin duyurusu şu formda;

“1. dönemin aktiflikleri ve kampanyaları sona eriyor. Bugün ikinci dönem için dönem öncesi periyodu başlatıyoruz.

Versiyon 1.1.0 güncelleştirmesiyle birlikte çevrimiçi maçlardaki kazanma/kaybetme kararlarını geliştirip, sunucu kapasitemizi arttıracağız. Ayrıyeten önümüzdeki periyotta konsol ve taşınabilir için veri paylaşımı üzere yeniliklerin hazırlıklarını yapacağız.

Bakım süreci 30 Mayıs – 2 Haziran günleri ortasında olacak. Bu bakım süreci boyunca birtakım ligler ve gruplarla birlikte hazırlık maçları oynanabilir olacak. Ayrıyeten Beginner zorluk düzeyi ve 10 dakikalık maç mühleti de oyuna eklenecek.

Bakım süreci tamamlandıktan sonra ise 16 Haziran günü ikinci dönem başlayacak ve çeşitli oyun içi etkinliklerle geliştirilecek. Daha fazla ayrıntısı resmi internet sitemiz ve Twitter hesabımızdan duyuracağız.

Bu uzun bakım süreci boyunca yaşayacağınız rahatsızlık yüzünden şimdiden özür dileriz ve gösterdiğiniz sabır için teşekkür ederiz.”

Geçtiğimiz yılın Eylül ayında çıkış yapan eFootball, geçen ay 1.00 güncellemesine kavuşup biraz daha âlâ bir yolda ivme kazanmıştı. Umarım 1.10 güncellemesi daha da üzerine koyar ve futbol ismine daha eğlenceli bir yaz periyodu geçirebiliriz.

etiketlerETİKETLER

Sıradaki içerik:

eFootball 2022 Yeni Dönem İçin Dört Gün Çevrimdışı Kalacak