e
sv

CW, Gotham Knights Dahil Üç Yeni Dizi Siparişi Verdi

6 Okunma
avatar

Tombik

 • e0

  Mutlu

 • e0

  Eğlenmiş

 • e0

  Şaşırmış

 • e0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

Televizyon dizileri konusunda devasa bir havuza sahip olan CW, her geçen sene yeni yeni içeriklerle sonsuz bir genişleme suratına sahip. Bilhassa DC dizileriyle birlikte çizgi roman adaptasyonlarının öncülerinden olan kanal Arrowverse olarak başlayan cihan de giderek genişliyor. Büyük bir sirkülasyona sahne olan CW’nin DC dizileri görünüşe nazaran hayli heyecan verici bir diziyi daha takımına katacak.

Sipariş edilen dizilerden Gotham Knights ile birlikte Bruce Wayne’in mevti sonrası evlatlık oğlunun Batman’in öbür “çocukları” ile bir ortaya gelerek Batman’in misyonunu üstlenmesine tanıklık edeceğiz. Tıpkı isimde ve birebir hususta gelecek olan Gotham Knights oyunuyla ortalarında nasıl bir bağ bilmiyorum lakin dizide de baş makus olarak Court of Owls’u görmemiz hayli muhtemel. Warner Bros ve Greg Berlanti’nin de imalcileri ortasında yer aldığı dizinin potansiyeli hayli yüksek. Batman’siz bir Gotham, hem oyun hem de dizi olarak oldukça ilgi cazibeli bir konsept olduğu için CW yanlışsız bir adım atmış üzere gözüküyor. Aslında elindeki DC dizilerini azaltmaya başlayan kanal geçtiğimiz günlerde; Batwoman, Legends of Tomorrow ve Naomi dizilerini iptal etmişti.

Bir öbür dizi ise Supernatural hayranlarını heyecanlandıracak cinsten. Supernatural’in öncesini mevzu alacak olan The Winchesters dizisinde isminden da anlayabileceğiniz üzere Dean ve Sam Winchester’in kökenlerine gerçek bir seyahate çıkacağız. İki kardeşin doğumundan evvel ebeveynleri John ve Mary’nin nasıl tanışıp, dünyayı kurtardığına tanıklık edeceğiz. Orjinal serinin yıldızı Jensen Ackles projede üretimci olarak vazife alacak. Açıklanan bir başka üretimci ise Jared Padalecki. Son sipariş ise halihazırda CW bünyesinde yayınlanmaya devam eden Walker dizisinin öncesini anlatacak olan Walker: Independence yan dizisi. Western temalı bu dizide CW’nin büyük umutlar beslediği üretimlerden birisi.

 • Gotham Knights’ta Göreceğimiz Court of Owls Kimdir, Nedir?

Olağan bilhassa Gotham Knights dizisinin duyurulması bir sürpriz oldu. Üç dizi için de bu yıl için yalnızca bir saatlik bir birinci kısım sipariş edilmiş. Gotham Knights dizisinde Misha Collins’i Harvey Dent rolünde izleyeceğimiz de yeniden gelen bilgiler ortasında. Birinci olarak Variety’nin duyurduğu haberde üç dizi için de bir yayın tarihi belirtilmedi. Bu üç diziden bir ya da birkaçının daha yayınlanmadan iptal edilme ihtimali de her vakit mevcut. Büyük bir süratle genişlemeye devam eden CW bakalım ilerleyen devirlerde hangi sürprizlerle karşımıza çıkacak?

etiketlerETİKETLER

Sıradaki içerik:

CW, Gotham Knights Dahil Üç Yeni Dizi Siparişi Verdi