e
sv

Cumhurbaşkanı Erdoğan: 2023 yeni bir başlangıç olacaktır

5 Okunma
avatar

Tombik

 • e0

  Mutlu

 • e0

  Eğlenmiş

 • e0

  Şaşırmış

 • e0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

Partisinin grup toplantısında konuşan Cumhurbaşkanı Erdoğan, 2023 seçimlerinin Türkiye için yeni bir başlangıç olacağını söyledi.

Erdoğan’ın açıklamaları şu şekilde:

“Atatürk’ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı olarak tarihimizde yerini alan 19 Mayıs, milletimizin kendi yolunu çizme iradesinin sembolüdür. Samsun’dan başlayıp Ankara’da devam eden, Cumhuriyet’in ilanı ile taçlanan sürecin şanı da, şerefi de, gurur da milletimize aittir. Gazi Mustafa Kemal Atatürk başta olmak üzere milli mücadele zaferinde emeği olan herkesi rahmetle yad ediyorum.

2023 seçimlerine vurgu yaptı

Dünyada deniz üzerinde 5 havalimanı var, ikisi bizim üzerimizde. Ordu-Giresun ve Rize-Artvin. Biz açılış töreninde milletimizin heyecanını, mutluluğunu, şükran duygularını bizzat gördük. Bu havalimanının milletimize hayırlı olmasını diliyorum.

2023 bizim için bir final değil, büyük ve güçlü Türkiye hedefi için yeni bir başlangıç olacaktır. Esasen AK Parti’nin kazandığı her seçim böyle bir başlangıçtır. Darbecilere ve onları maşa olarak kullananlara cevabımızı 2018 Haziran seçimleriyle verdik. 2023 seçimleri de büyük ve güçlü Türkiye hedefimizin kilit taşı olacaktır. Bu tablo, bölgemiz ve ülkemiz üzerine hesapları da olanların dikkatini çekmektedir. Bunlar eskiden ülkemizde başka çevrelerle çalışıyorlardı.”

Ayrıntılar gelecek…

etiketlerETİKETLER

Sıradaki içerik:

Cumhurbaşkanı Erdoğan: 2023 yeni bir başlangıç olacaktır