e
sv

Cardano balina süreçleri, 4 ayın en yüksek seviyesinde! Fiyat eski düzeye ne vakit ulaşır?

24 Okunma
avatar

Tombik

 • e0

  Mutlu

 • e0

  Eğlenmiş

 • e0

  Şaşırmış

 • e0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

Bitcoin ve Cardano ( ADA ) üzere öbür önde gelen kripto para ünitelerinin süratli düşüşü yavaşlamış üzere görünse de, balinalar olarak da bilinen büyük ölçekli yatırımcıların token varlıklarını büyütmek için düşen piyasadan yararlandığı görülüyor.

Cardano balina süreçleri, 4 ayın en yüksek seviyesinde! Fiyat eski düzeye ne vakit ulaşır?

Zincir üstü ve toplumsal tahlil platformu Santiment’ten 13 Mayıs’ta yayınlanan bilgiler, Cardano balinalarının ADA süreçlerinin 12 Mayıs’ta 0,40 $’a düştüğü Ocak ayından bu yana en faal vaktini yaşadığını ortaya koydu.

ADA, pahası 100.000 ABD Dolarını aşan 1.085 farklı süreç gördü; Santiment atmış olduğu tweet ile şu sözlere yer verdi;

“Cardano’nun balinaları, fiyatlar saat (UTC) 8 ile 12 ortasında 0,40 dolara düştüğü için dün bir süreç telaşı gösterdi. Bu ani artışlar, ADA için çok yaygın olarak fiyat tarafı değişikliklerini gösteriyor ve daha fazla balina aktivitesini yakından izliyoruz.”

Cardano balina süreçleri. Kaynak: Santiment

Cardano fiyat tahlili

Belirtildiği üzere, balina alımlarındaki artış, geçmişte DeFi varlığı için en büyük fiyat değişimlerini gösterdi. Ayrıyeten fiyat tahlilleri ile bilinen Finbold, bir haftadan biraz daha uzun bir mühlet evvel Cardano balinalarının 7 aylık bir satış çılgınlığının akabinde yine birikime geçtiğine dair deliller bildirdi.

Bilgiler, balinaların toplam 1,7 milyon coin sattığı yedi aylık bir periyottan sonra, 1 ila 10 milyon ADA’ya sahip Cardano balina adreslerinin, son beş hafta içinde cüzdanlarına 196 milyon ADA daha stokladığını ortaya koydu.

Vasil hardfork’un protokolü genişletme ve süreç hacmini, hacmini ve likiditesini kıymetli ölçüde artırma niyetiyle Haziran ayı için planlandığı göz önüne alındığında, balinalar Cardano fiyatında bir artış bekliyor olabilir, zira tarihî datalar ADA’nın fiyatının sıklıkla arttığını gösteriyor.

Şu anda Cardano, son 24 saatte %19.26 artışla ve geçen hafta %30.53 düşüşle 0.545$’dan süreç görüyor.

Sıradaki içerik:

Cardano balina süreçleri, 4 ayın en yüksek seviyesinde! Fiyat eski düzeye ne vakit ulaşır?