e
sv

Cardano ( ADA ) kurucusu, Ethereum ( ETH ) kurucusu ile dalga geçti!

10 Okunma
avatar

Tombik

 • e0

  Mutlu

 • e0

  Eğlenmiş

 • e0

  Şaşırmış

 • e0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

Cardano ( ADA ) blok zincirinin yaratıcısı ve kurucusu, Ethereum ( ETH ) ağının kurucularından biri olan Vitalik Buterin ile Twitter üzerinden gerçekleştirdiği bir paylaşım ile dalga geçti.

Cardano ( ADA ) kurucusu, Ethereum ( ETH ) kurucusu ile dalga geçti!

Amerikalı bir teşebbüsçü olan Hoskinson, tıpkı vakitte Ethereum blockchain platformunun kurucu ortağıdır. Hoskinson, 17 Mayıs tarihinde Twitter üzerinden gerçekleştirdiği bir paylaşım ile, eski ortağı ve Ethereum ( ETH ) ağının kurucularından biri olan Vitalik Buterin ile arsız bir açıklama yaparak dalga geçti.

Yapılan paylaşım, Buterin’in Ethereum, merkezi olmayan finans ( DeFi ) ve genel olarak demokrasi hakkındaki çelişkilerini tartıştığı Twitter mesaj dizisine karşılık olarak geldi. Açıklamalarda şu sözlere yer verildi;

“Ethereum’ın kültürel de dahil olmak üzere uzun vadeli istikrar ve istikrarı vurgulayan Bitcoin gibisi bir sistem haline geldiğini görme arzum ile oraya ulaşmanın epey fazla etkin koordineli kısa vadeli değişim gerektirdiğini fark etmem ortasındaki çelişki.”

ADA ile ilgili kuşkular

Bu ortada, ADA’yı “şaşırtılmış bir dolandırıcılık” olarak nitelendiren muhaliflere karşılık olarak, IOHK CEO’su Hoskinson, Cardano’nun saklayacak hiçbir şeyi olmadığını bir kere daha açıkladı.

UST’nin yaşadığı ve Terra ekosisteminin çöküşüyle ​​sonuçlanan “çöküş trendinin” akabinde, Deus Finance’in sabit para ünitesi DEI üzere, genel olarak kıymet kaybeden sabit paralar hakkında telaşlar de lisana getirildi.

etiketlerETİKETLER

Sıradaki içerik:

Cardano ( ADA ) kurucusu, Ethereum ( ETH ) kurucusu ile dalga geçti!