e
sv

Canoo Apple’ın tek otomobil yapma hayali!

12 Okunma
avatar

Tombik

 • e0

  Mutlu

 • e0

  Eğlenmiş

 • e0

  Şaşırmış

 • e0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

Elektrikli araçların başarısı son on yılda nitekim önemli oranda arttı ve EV’lerin daha geniş çapta benimsenmesi için Tesla Model 3 üzere kimi araçlar var. Dünyanın en bedelli araba üreticisi olarak Tesla, herkesi bu bahiste kıskançlıktan çıldırtıyor, bu yüzden pek araba devi KONUT pastasından kendileri için bir dilim almak istiyor.

Fakat birçoğu sıkıntı yoldan öğreniyor olsa da elektrikli üretmek göründüğü kadar kolay değil. Apple, birinci otomobilini üretmeye çalıştı (2018’de üretilen servis arabası) ve başarısız oldu. Fakat tahminen de muvaffakiyetin anahtarı güçleri birleştirmektir ve Bloomberg’den gelen yeni bir rapora nazaran, bu ileride olabilir.

Hem Apple’a hem de Canoo’ya yakın bir bireye” nazaran, Apple, Canoo’nun teknolojisiyle değil, mühendisleriyle ilgileniyor olabilir, zira Canoo’nun arabanın iç ve dış tasarımı, yazılımı, aktarma organları ve pili konusunda uzmanlığa sahip bir dizi işçisi mevcut.

Apple, Canoo’nun eski CEO’su Ulrich Kranz’ı ve bir dizi eski Canoo mühendisi ile çoktan konuşmuş görünüyor. Bu gerçekleşirse, Apple, Apple Car için kendi vizyonuyla ilerleyecek ve otomobilin seri üretimi için gereğince uygun olduğundan emin olmak ismine Canoo’nun insan kaynaklarını kullanacak üzere görünüyor.

etiketlerETİKETLER

Sıradaki içerik:

Canoo Apple’ın tek otomobil yapma hayali!