e
sv

Büsbütün fiyatsız LotR oyunu geliyor! Hem de EA’den!

7 Okunma
avatar

Tombik

 • e0

  Mutlu

 • e0

  Eğlenmiş

 • e0

  Şaşırmış

 • e0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

RPG, J.R.R. Tolkien‘in yapıtlarına dayalı birinci EA taşınabilir oyunu. Oyunu EA Capital Games geliştiriyor. Stüdyo birebir vakitte , 2015’te yayınlanan Star Wars: Galaxy of Heroes’da isimli diğer bir başarılı taşınabilir RPG‘nin de geliştiricisiydi.

Heroes of Middle-earth hem Yüzüklerin Efendisi hem de Hobbit’ten karakterlerin yanı sıra toplama sistemleri, sıra tabanlı strateji ve “sürükleyici kıssa anlatımı” içerecek. EA, bir basın açıklamasında oyuncuların “Tolkien dünyasından ikonik öyküler yaşayacaklarını ve Orta Dünya’nın büyük kötülüklerine karşı uğraş edeceklerini” söylüyor. Şaşırtan olmayan bir biçimde, bunun fiyatsız bir taşınabilir oyun olduğu göz önüne alındığında, elbette mikro dönüşümler olması bekleniyor.

EA’nın taşınabilir RPG lider yardımcısı Malachi Bu türlü, “Yeni kuşak taşınabilir rol yapma oyunlarında The Saul Zaentz Company ve Middle-earth Enterprises ile ortak olmaktan inanılmaz heyecan duyuyoruz” dedi. “Ekip Yüzüklerin Efendisi ve Hobbit hayranlarıyla dolu ve oyunculara özgün bir tecrübe sunmak için her gün muazzam tutkularını ve yeteneklerini bir ortaya getiriyor. Yüksek kaliteli grafikler, sinematik animasyonlar ve stilize edilmiş sanatın birleşimi, oyuncuları en sevdikleri karakterlerle baş başa gidecekleri Orta Dünya fantezisine kaptırıyor.”

Bu, EA’nın 2009’daki Yüzüklerin Efendisi: Fetih’ten bu yana birinci LOTR oyunu olacak. Warner Bros. Interactive Entertainment, NetEase ve (EA’nın geçen yıl satın aldığı) Glu Mobile, taşınabilir LOTR oyunlarını yayınlayan öteki yayıncılar ortasında.

EA, bu yaz, sonlu bir bölgede olmak üzere, The Lord of the Rings: Heroes of Middle-earth’ün beta testlerine başlamayı umuyor.

Oyun bu yıl piyasaya sürülmesi planlanan tek büyük LOTR projesi değil. Daedalic’in aksiyon-macera oyunu The Lord of the Rings: Gollum’un da 2022’de çıkması bekleniyor. Ve olağan bir de Amazon’un 2 Eylül’de vizyona girecek olan The Lord of the Rings: The Rings of Power serisi de var.

etiketlerETİKETLER

Sıradaki içerik:

Büsbütün fiyatsız LotR oyunu geliyor! Hem de EA’den!