e
sv

Bu telefon 12 dakikada yüzde 50 şarj oluyor! Üstelik fiyatı da çok uygun

21 Okunma
avatar

Tombik

 • e0

  Mutlu

 • e0

  Eğlenmiş

 • e0

  Şaşırmış

 • e0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

Oppo çatısı altında faaliyetlerini sürdüren ve bilhassa fiyat performans kategorisine dahil olabilecek çeşitten akıllı telefon modelleriyle dikkatleri üzerine toplayan iQOO yeniden bu türlü bir aygıt ile isminden bahsettirmeye hazırlanıyor. Aslında Çinli şirketin bu akıllı telefon modeli için büsbütün yeni demek çok hakikat olmaz.

Bu durumun sebebi ise, firmanın 31 Mayıs tarihinden itibaren Hindistan’da satışa sunacağını duyurduğu iQOO Neo6 modelinin daha evvel Çin’de satışa sunulmuş olması. Bununla birlikte şirketten yapılan açıklamaya nazaran, Hindistan’da satışa sunulacak olan model anakaradakine nazaran bir epey kıymetli farklılıklar içeriyor.

Hindistan’da satışa sunulacak olan Neo6’nın birinci versiyonundan en kıymetli farkı ise gücünü aldığı işlemci. Yeni iQOO Neo6’da Snapdragon 870 yonga seti bulunacak. Öte yandan Çin’de tanıtılarak satışa sunulan iQOO Neo6’da ise Snapdragon 8 Gen 1 yonga seti tercih edilmişti.

Bu telefon 12 dakikada yüzde 50 şarj oluyor! Üstelik fiyatı da çok uygun

iQOO Neo6’nın Hindistan pazarına girerken sahip olacağı başka iki değerli özellik ise 12GB RAM ve 256GB dahili depolama alanı olacak. Lakin tüm bunların ötesinde aygıtın en beğenilen yanı, 80W’lık süratli şarj dayanağı. iQOO’dan yapılan açıklamaya nazaran, bu yeni kuşak süratli şarj teknolojisi sayesinde Neo6 12 dakika içerisinde %50’lik batarya doluluğuna ulaşacak.

Aygıtın beklenen satış fiyatı yahut Hindistan dışında daha hangi pazarlarda satışa sunulacağı hakkında ise rastgele bir açıklama yapılmadı. Ancak söylentilere nazaran telefonun fiyatı 200 dolar civarında olacak.

Sıradaki içerik:

Bu telefon 12 dakikada yüzde 50 şarj oluyor! Üstelik fiyatı da çok uygun