e
sv

Bu fiyata sıfır Skoda Fabia kaçmaz! Son 10 gün!

8 Okunma
avatar

Tombik

 • e0

  Mutlu

 • e0

  Eğlenmiş

 • e0

  Şaşırmış

 • e0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

Araba sahiplerinin B segmenti araçlar içerisinde kıymetli tercihlerinden birisi olan Yeni Fabia’nın teknik özellikleri, donanım içerikleri ve 2022 fiyatları bu yazının konusunu oluşturuyor. 4. Kuşak Skoda Fabia 3 farklı motor seçeneği, Seçkine ve Premium isimleri altında 2 başka donanım paketi ile karşımıza çıkıyor.

Araba sahiplerinin B segmenti araçlar içerisinde değerli tercihlerinden birisi olan Yeni Fabia’nın teknik özellikleri, donanım içerikleri ve 2022 fiyatları bu yazının konusunu oluşturuyor. 4. Nesil Skoda Fabia 3 farklı motor seçeneği, Seçkine ve Premium isimleri altında 2 başka donanım paketi ile karşımıza çıkıyor.

95 beygirlik 1.0 TSI Seçkine paketi kent içinde 100 kilometrede 6,0 litre, şehirlerarası 3,7 litre ortalama 4,6 litre yakıt sarf ediyor.

Buna karşılık 110 Beygirlik seçeneğin kent içinde 5,8, şehirlerarasında 3,9 ortalamada ise 4,6 litre yakıt tükettiği tabir ediliyor. Fabia Seçkine paketinin içerisinde anahtarsız çalıştırma sistemi, otomatik kararan dikiz aynası, manuel klima, Maxi-DOT bilgi ekranı, elektrikli ısıtmalı yan aynala, LED far seçenekleri donanım olarak yer akmakta.

etiketlerETİKETLER

Sıradaki içerik:

Bu fiyata sıfır Skoda Fabia kaçmaz! Son 10 gün!