e
sv

Bitcoin boğaları fiyat düşüşünü engelliyor! Pekala maksat fiyat ne?

12 Okunma
avatar

Tombik

 • e0

  Mutlu

 • e0

  Eğlenmiş

 • e0

  Şaşırmış

 • e0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

Bitcoin ( BTC ) bir defa daha 30.000 dolar düzeyini yine test etti ve kripto para piyasası genel yatırımcı inancını izlediğinden son 24 saat içinde neredeyse %3 yarar elde etti. Bitcoin boğaları iş başında!

Bitcoin boğaları fiyat düşüşünü engelliyor! Pekala maksat fiyat ne?

20 Mayıs’taki yararlar, varlığın fiyat düşüşündeki hür akışının anlık olarak durduğunu göz önünde bulundurarak, konumu savunmak için Bitcoin boğaları üzerinde baskı yarattı. Bitcoin Cuma günü daha yüksek süreç görmesine karşın, devam eden belirsizlik yatırımcıları etkiledi ve varlığın fiyat konsolidasyonuna neden oldu.

Konsolidasyona karşın, Bitcoin 30.000 $ düzeyini kırarsa, yeni bir düşüşü tetikleyebileceğinden boğaların hala yokuş üst bir vazifesi var. Öte yandan, Bitcoin 30.000 dolar düzeyini 30.600 dolara kadar korursa, kısa vadede yeni bir ralli için katalizör vazifesi görebilir.

Bitcoin 7 günlük fiyat tablosu. Kaynak: CoinMarketCap
Kayda paha öbür bir nokta ise, Bitcoin’in son vakitlerde borsa ile artan korelasyon gösterdiği ve boğaların pay senetlerinin haftayı nasıl kapattığını izleyeceği. Bilhassa, ABD doları ve getirilerindeki son kazanımların akabinde global pay senetlerinin yüksek bir notla kapanması mümkün.

Analist, Bitcoin’in patlama mümkünlüğünün yüksek olduğuna inanıyor

Mevcut Bitcoin fiyat hareketini tahlil eden kripto ticareti ihracatı Michaël van de Poppe, daha fazla canlanma ihtimalinin, varlığın temel olarak kırmızı bölgede süreç gördüğü son yedi haftadan daha elverişli olduğuna inanıyor.

Bir YouTube görüntüsünde Poppe, şu anki noktadan Bitcoin’in, ayılar ve boğalar olumlu bir durum için itişip kakışırken 27.000 ila 28.000 dolar ortasında tekrar test etmeden evvel potansiyel olarak 32.400 dolara yükselebileceğini belirtti.

Yasal İkaz: Bu sitedeki içerik yatırım tavsiyesi olarak değerlendirilmemelidir. Yatırım spekülatiftir. Yatırım yaparken sermayeniz risk altındadır.

Sıradaki içerik:

Bitcoin boğaları fiyat düşüşünü engelliyor! Pekala maksat fiyat ne?