e
sv

Bergen Filmi Ne Kadar İzlendi?

92 Okunma
Bergen Filmi Ne Kadar İzlendi
avatar

Tombik

 • e0

  Mutlu

 • e0

  Eğlenmiş

 • e0

  Şaşırmış

 • e0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

Türkiye’de vizyona girmesinin ardından milyonlarca vatandaşı sinemalara doğru sürükleyen Bergen filmi kısa süre içerisinde büyük bir popülarite yaşadı. Film ile ilgili yapılan paylaşımlar, Bergen’in eski şarkıları bir anda Türkiye’de hit olurken vatandaşlar ise filmin ne kadar izlendiğini merak etmektedir. Bergen filminin toplam 8 hafta içerisinde elde ettiği izlenme oranı ve gelirleri ise haberin devamında yer alıyor. Siz değerli kullanıcılar için hazırladığımız içerikte Bergen filmine dair detayları, izlenme oranlarını ve elde edilen hasılatı öğreneceksiniz. Haberi okumaya devam et!

 

Bergen Filmi Ne Kadar İzlendi

Bergen Filmi Ne Kadar İzlendi

Dram ve biyografi türünde çekilen Bergen filminin yönetmenliğini Mehmet Binay ve M. Caner Alper üstlendi. Önemli filmde ise yer alan oyuncular Türkiye’de gündeme vurdu. IMDb listesinde puanlanan Bergen filmi ise herkes tarafından açık olarak yapılan oylamalarda ciddi bir oy sayısına ulaşarak 7.2 puan aldı. Milyonlarca vatandaş tarafından izlenerek beğenilen Bergen filminin ardından ise birçok ünlü sanatçının filmleri çekilmek üzere basına yansıdı. Bergen Filmi Ne Kadar İzlendi haberin devamında..

 

Müslüm filminin ardından çekilen Bergen filmi Türkiye’de büyük bir takdir toplayarak elde edilen hasılatı ve izleyici oranı ile tüm dünyanın ilgisini çekmeyi başardı. Türkiye’de dram ve biyografi filmlerinin ise ne kadar etkili olduğu yapım şirketleri tarafından tekrar bilgi edinilmiş oldu.

 

Bergen Filmi Ne Kadar İzlendi?

Bergen filmi Türkiye’de vizyona girmesinin ardından ilk 3 günlük hafta sonunda 718.043 kişi tarafından izlendi. Başarılı film toplam 8 haftada ise 5 milyon 380 bin 991 kişi tarafından izlendi.

 

Bergen Filmi Hasılatı

 

Ciddi bir izlenme oranı yakalayan Bergen filminin elde ettiği hasılat ise Box Office Türkiye tarafından paylaşıldı. Verilere göre ise ilk hafta sonunda 22 milyon 678 bin 859 Türk Lirası hasılat edildi. Toplam 8 haftada ise film 157 milyon 859 bin 316 Türk Lirası hasılat elde etti.

 

Bergen Filmi Konusu

 

Farah Zeynep Abdullah’ın başrolünde yer aldığı film, bir döneme damga vurmuş sanatçılardan biri olan şarkıcı Bergen’in trajik olaylarla bezeli hayat hikâyesini konu ediniyor.

 

Bergen Filmi Oyuncuları

 

Bergen filmi oyuncu kadrosunda ise aşağıdaki isimler yer alıyor:

 

Farah Zeynep Abdullah, Erdal Beşikçioğlu, Tilbe Saran, Nergis Öztürk, Ali Seçkiner Alıcı

 

Bergen Filmi Ne Kadar İzlendi isimli makalemizin sonuna geldik.. Canva brand kodları isimli makalemize tıklayarak gidebilirsin.

 

Sıradaki içerik:

Bergen Filmi Ne Kadar İzlendi?