e
sv

Apple WWDC 2022 aktifliği için ayrıntıları duyurdu!

7 Okunma
avatar

Tombik

 • e0

  Mutlu

 • e0

  Eğlenmiş

 • e0

  Şaşırmış

 • e0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

Apple, bu yılki Dünya Çapında Geliştiriciler Konferansı’nın 6 Haziran ile 10 Haziran ortasında gerçekleşeceğini ve çevrimiçi olarak yayınlanacağını açıkladı. Lakin şirketin şimdiki duyurusuna nazaran, hudutlu da olsa yüz yüze iştirakin da olacağını öğrendik.

Açılış konuşması tekrar evvelden kaydedilecek, fakat Cupertino’daki 1 Infinite Loop’taki Apple Park, kapılarını hudutlu sayıda geliştiriciye açacak. Geliştiriciler kümesi, Apple’ın mühendisleri ve tasarımcılarından oluşan şirketteki açılış konuşmasını izleyebilecek. Apple bu aktifliği direkt olarak izleme bahtı elde eden şanslı azınlığa davetiyeler yollayacak.

Apple WWDC 2022 aktifliği için ayrıntıları duyurdu!

Şirketin açıklamasına nazaran tüm iştirakçiler “Apple‘ın sıhhat ve güvenlik protokollerini takip etmelidir” yani negatif bir COVID-19 testi sağlanmalıdır. Lakin maskeler isteğe bağlı olarak sunulacak. Beşerler içeri girdiklerinde, Apple Park’taki yeni Geliştirici Merkezi’nin tesislerini gezecekler.

Şirket son periyotlarda yaptığı aktiflikleri online olarak gerçekleştiriyordu. Artık devam eden etkinliklerde yüz yüze sistemine dönülebilir. Çünkü artık coronavirüs kısıtlamaları ortadan kalkmaya başladı ve hayat olağana dönmeye de başladı diyebiliriz. Bu sebeple yeni etkinlikler artık yüz yüze yapılmaya da başlayacaktır. Bu aktifliğin yanı sıra şirketin en çok beklenen bombası iPhone 14 olacak. Bu yıl piyasaya sürülecek olan iPhone 14 merakla bekleniyor.

etiketlerETİKETLER

Sıradaki içerik:

Apple WWDC 2022 aktifliği için ayrıntıları duyurdu!