e
sv

ADATA’dan Seçili Eserlerde Mayıs Sonuna Kadar İndirim

4 Okunma
avatar

Tombik

 • e0

  Mutlu

 • e0

  Eğlenmiş

 • e0

  Şaşırmış

 • e0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

Ürettiği yüksek performanslı DRAM modülleri ve NAND Flash depolama eserleriyle tanınan ADATA, kullanıcılara seçili eserlerini avantajlı fiyatlardan alma bahtı sunuyor. Mayıs ayı sonuna kadar sürecek olan kampanyada kullanıcılar, ADATA eserlerine %20’ye varan indirimlerle sahip olabilecekler.

SSD Modellerinde Kaçırılmayacak Fırsatlar

Kampanyanın yıldızı 2TB SX8200 modeli, 3500MB okuma ve 3000MB süratiyle hem oyunlarda hem de iş uygulamalarında ülkü performansı sunuyor. Sinerji’de 20 Mayıs’a kadar devam edecek kampanyadan faydalanarak esere %8 indirimle sahip olmak için kampanya sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

XPG’nin 3D NAND Flash yongalar kullanılarak üretilen SX8100 PCIe Gen3x4 SSD modeli, 3500MB’a varan okuma ve 2400MB’a varan yazma suratlarıyla grafik profesyonellerine arzuladıkları performansı sunuyor. Eser sahip olduğu teknolojiler sayesinde yüksek performansın ötesinde, uzun ömürlü ve bilgileri hep inançta tutan bir kullanım sunuyor. SLC ön belleği ve DRAM ön bellek tamponuyla üstün performans sunan SSD’nin 4 TB’a varan kapasite seçenekleriyle bulmak mümkün. Inventus’ta 20 Mayıs tarihine kadar devam edecek kampanyada esere %20 indirimle 913 TL’ye sahip olabilirsiniz. Kampanyaya şuradan ulaşabilirsiniz.

Kampanyanın bir öbür cazip eseri olan SU650, bilhassa performans artışı için klâsik HDD’lerden SSD’ye geçen kullanıcılar için uygun fiyatlı bir tahlil sunuyor. 120 GB ile 480 GB ortasında değişen depolama kapasiteleriyle, daha fazla verimlilik ve güvenilirlik için 3D NAND Flash kullanan SSD, gelişmiş teknolojileri sayesinde, eksiksiz okuma/yazma performansı sağlar ve HDD’lere kıyasla daha az güç tüketir. Hem dizüstü hem de masaüstü bilgisayar ile uyumlu olan 120GB’lık eseri, 28 Mayıs’a kadar Hepsi Burada’nın %9 indirimiyle 319 TL’ye satın almak mümkün.

GamingGenTr’de devam eden kampanyada ise 1800MB’a kadar okuma ve 1200MB’a kadar yazma suratına sahip ADATA SWORDFISH 250 GB SSD son derece cazip bir fiyatla kullanıcılarla buluşuyor. Şıklığı ve tarzının yanında uygun fiyatıyla da öne çıkan eser %20 indirimle 449 TL’lik etiketiyle kaçırılmayacak bir fırsat sunuyor. 30 Mayıs’a kadar devam edecek kampanyaya ulaşmak için buraya tıklayabilirsiniz.

SUMMONER Red Switch Klavyede Muhteşem İndirim

ADATA’nın Mayıs kampanyası kapsamında indirimli fiyattan kullanıcılara sunduğu son eserse XPG SUMMONER mekanik oyuncu klavyesi. Cherry MX Red tuş anahtarlarına sahip olan bu klavye hem oyun oynarken hem de günlük kullanımda kusursuz bir tecrübe yaşatıyor. XPG SUMMONER gaming klavyeye, 27 Mayıs’a kadar devam edecek kampanya ile İncehesap üzerinden %28 indirimle 1250TL’ye sahip olmak mümkün.

Sıradaki içerik:

ADATA’dan Seçili Eserlerde Mayıs Sonuna Kadar İndirim