e
sv

Activision, Call of Duty: Project Aurora’yla İlgili Son Bilgileri Paylaştı

9 Okunma
avatar

Tombik

 • e0

  Mutlu

 • e0

  Eğlenmiş

 • e0

  Şaşırmış

 • e0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

Activision, Project Aurora kod isimli yeni taşınabilir oyunuyla ilgili kimi ayrıntıları açıkladı. Açıklamada “Görevimiz, arkadaşları, aileleri ve dünya genelindeki insanları, oyuna yepisyeni bir boyut katan yüksek kaliteli Battle Royale çabalarının süratli, hassas ve yüksek kaliteli ortamında yüksek çeşitliliğe sahip bir oyuncu tabanından oluşan global bir toplulukla bir ortaya getirmek” tabirlerine yer verildi.

Project Aurora oyunu şimdi geliştirme evresinde ve Project Aurora Kapalı Alpha sürümünün birinci oynama testleri gerçekleştiriliyor. Activision, boyutu sonlu bir sürüm olan Kapalı Alpha’da uygunlaştırma ayarları yapmayı, müsabakalarda gerilim testleri yapmayı, kusurları tespit edip gidermeyi ve yeni özellikler kullanıma sunuldukça oyunun tüm ögeleri hakkında geri bildirim elde etmeyi amaçlıyor. Activision, geliştirme süreci ilerledikçe gelişmeleri daha sık paylaşmayı planlıyor.

Activision, şu an için Project Auora ile ilgili paylaştığı bilgiler ise şöyle:

Project Aurora Kapalı Alpha sürümünü oynamak için kaydolma süreci

Kapalı Alpha sürümü sırf direkt davet yoluyla sonlu sayıda iştirakçiye açık. Tekrar de, Activision Kapalı Alpha sürümü ve sonrasında çeşitli geliştirme basamaklarında daha fazla oyuncu ekleyecek.

Pekala Project Aurora ne vakit herkese açık hale gelecek

Activision, bu heyecan verici tecrübesi dünyanın her yerindeki taşınabilir oyun severlerin beğenisine sunmak için sabırsızlanıyor, fakat şimdi oyunun ismi dahi resmi olarak duyurulmuş değil ve şimdilik bir çıkış tarihi netleşmedi. Activision, o vakte kadar tüm gelişmeleri paylaşacak ve çalışmalar tamamlandığında oyunun çıkış tarihini oyun tutkunlarıyla paylaşacak. Kapalı Alpha periyodu boyunca sağlanacak teknik dayanak hudutlu olsa da geri bildirim sağlanması için oyun içi kanalları olacak ve oyuncuları, bilinen meseleler, düzeltmeler ve daha fazlası hakkında bilgilendirmek için nizamlı olarak yamalar ve oyun içi güncellemeler yayınlayacak.

Project Aurora Kapalı Alpha sürümündeki içerikler kesin değildir ve değiştirilebilecektir. Activision, şu anda sırf oyunun büyük ölçekli Battle Royale oynanış mekaniklerini taşınabilir aygıtlarda test ediyor.

Activision tarafından yapılan açıklamada “Son gelişmeler için bizi daima takip edin” denirken, ayrıyeten Kapalı Alpha süreciyle ilgili şu tabirler yer aldı:

“Project Aurora Kapalı Alpha sürümünün hedefi, faal geliştirme etabında müsabakalara gerilim testi uygulayarak, performans ve gerçekçiliği artırarak ve kusurları tespit edip gidererek oyunu optimize etmeyi ve uygunlaştırmayı sürdürmek.

Kapalı Alpha oyunun içeriğinin küçük bir kesitini içeriyor. Project Aurora ile sunulacak heyecan verici içerikleri vakit içinde sizinle paylaşacağız. Kapalı Alpha sürümündeki tüm bilgiler ve ilerleme sıfırlanacak ve bu süreç boyunca silinebilecek ve sıfırlanacak. Oyun tamamlanıp dünya genelinde piyasaya sürdükten sonra gerçekleştirilecek tüm ilerlemeler kaydedilecek. “Dünya genelindeki oyuncular için en güzel tecrübesi oluşturmak ismine tüm gücümüzle çalışıyor ve bu seyahati sizinle paylaşmaktan heyecan duyuyoruz. Bu yüzden, son gelişmeler için bizi takip edin.”

Sıradaki içerik:

Activision, Call of Duty: Project Aurora’yla İlgili Son Bilgileri Paylaştı