e
sv

505 Games, İki Yeni Oyun Birden Duyurdu

12 Okunma
avatar

Tombik

 • e0

  Mutlu

 • e0

  Eğlenmiş

 • e0

  Şaşırmış

 • e0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

505 Games dün akşam birinci dijital aktifliğini gerçekleştirdi ve 2022/2023 döneminde yayınlayacağı oyunları gösterdi. Bunlar ortasında Miasma Chronicles ve Among the Trolls üzere yeni oyunlar da vardı, Stray Blade üzere daha evvelce duyurulanlar da.

Miasma Chronicles, Mutant Year Zero: Road to Eden’in geliştiricisi The Bearded Ladies Consulting’in yeni oyunu ve tekrar bir taktik macera. Oyunda gerçek vakitli keşif kısımlarına, taktiksel sıra tabanlı savaşlar eşlik edecek. Bu bakımdan MYZ’e benzeri bir yapısı olacak üzere görünüyor. Oyunun ana karakteri de Cal Kestis’e benzerliğiyle dikkat çekiyor açıkçası.

Mutant Year Zero benim çok beğendiğim bir oyundu, bunu da çabucak takip listeme ekledim. Oyunun planlanan çıkış tarihi 2023.

Among the Trolls ise birinci şahıs perspektifinden oynanan, hayatta kalmaya dayanan bir aksiyon amcera oyunu. Ortadan kaybolan büyükbaba ve büyükannemizi bulmak için maceraya atılıyor ve yabanî hayat içinde hayatta kalmayı öğreniyoruz.

Oyunda Alex yahut Anna olarak oynayacağız, Amerika’dan Finlandiya’ya yaptığımız bu seyahatte Fin mitolojisinden doğaüstü yaratıklar da bizi bekliyor olacak. Aslında bu oyunun tanıtımı da geliştiricisi tarafından uzun vakit evvel yapılmış ancak pek de dikkat çekmemişti. Yayıncılığını 505 Games’in almasıyla oyunu da yakından görmüş olduk.

etiketlerETİKETLER

Sıradaki içerik:

505 Games, İki Yeni Oyun Birden Duyurdu